Dot.: Czy jest mozliwosc odzyskania konta za pomoca Kodu gry ?

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy jest mozliwosc odzyskania konta za pomoca Kodu gry ?

★★★ Newbie

Witam , około 2014 roku kupiłem BF4 Premium na pc , po jakims czasie zrobilem sobie przerwe od gry i wczoraj próbujac wejsc na konto okazało sie ze nie moge sie zalogowac 

mam kod do tej wersji Bf'a oraz pamietam moj profil na battlelogu. Jest jakas szansa na odzyskanie tego konta ? 

Wiadomość 1 z 3 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy jest mozliwosc odzyskania konta za pomoca Kodu gry ?

Witaj

 

Tylko po kontakcie z suportem powinna być taka możliwość.

 

Na chwilę obecna z suportem  można się skontaktować tylko tak: Z racji panującej sytuacji koronawirusa na świecie większość biur jak i infolinii jest zamknięta. 
 
Zapoznaj się z tymi wytycznymi https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/UWAGA-Tymczasowe-zmiany-w-opcjach-wsparcia/m-p/8883869#M18...  

 

 

Opcja live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

 

(Jeśli nie czujesz się na siłach użyj google translate  

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (495 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy jest mozliwosc odzyskania konta za pomoca Kodu gry ?

Witaj

 

Tylko po kontakcie z suportem powinna być taka możliwość.

 

Na chwilę obecna z suportem  można się skontaktować tylko tak: Z racji panującej sytuacji koronawirusa na świecie większość biur jak i infolinii jest zamknięta. 
 
Zapoznaj się z tymi wytycznymi https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/UWAGA-Tymczasowe-zmiany-w-opcjach-wsparcia/m-p/8883869#M18...  

 

 

Opcja live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

 

(Jeśli nie czujesz się na siłach użyj google translate  

Wiadomość 2 z 3 (496 wyświetleń)

Dot.: Czy jest mozliwosc odzyskania konta za pomoca Kodu gry ?

★★★ Newbie
@SylwesterSpalony no kurde rozmawialem z nimi to odzyskałem konto na którym mi pokazuje ze nie mam bf'a a mam 5 czesci fifa
Wiadomość 3 z 3 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem