Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

autor: Sajlent69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

★★★ Guide

Witam,

 

Chciałbym zgłosić, że mimo posiadania wersji BF4 Premium nadal mam do wyboru tylko 2 języki gry w origin, a powinienem mieć do wyboru języki : Český, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, 日本語, 한국어, Polski, Português (BR), Русский язык, 中文(繁體)(źródło : https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-premium) Proszę studio EA o naprawę tego błędu. Na początku zakupiłem wersję BF4 standard, ale postanowiłem dokupić wersję Premium. Proszę o interwencję. Załączniki ze szczegółami dołączyłem w poście.

Wiadomość 1 z 9 (1 239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

Community Manager

Hej @DMGG1994 

 

Rozszerzenie do Edycji premium nie niesie ze sobą żadnych rozszerzeń językowych. Gra pozostaje w języku w jakim jest podstawowa wersja gry. 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 9 (1 201 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

@DMGG1994 Witam. Skontaktuj się z pomocą techniczną. https://help.ea.com/pl/contact-us/

Pozdrawiam🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 9 (1 235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

★★★ Guide

@Chytrookiwłaśnie skierowało mnie tutaj Standard smile. Konsultowałem to telefonicznie i z tego co mi konsultant powiedział, to jak się robi upgrade z BF4 do BF4 premium to że niby języki się nie aktualizują. Zobaczymy, może ktoś z EA Support się tutaj wypowie i powie co i jak ostatecznie, trochę szkoda, bo myślałem, że oprócz dodatków zainstaluje sobie wersję English Standard smile .

Wiadomość 3 z 9 (1 229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

@DMGG1994 Zastanawiam się co by było gdybyś zakupił EA Play następnie zainstalował BF4. Ciekawe czy po okresie abonamentu zmieniło by Ci język na Polski 😄. To takie moje przemyślenia 😜.

Pozatym możesz spróbować któregoś poradniku z YT np:
https://youtu.be/pXbeF31DlJY

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 9 (1 222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

Community Manager

Hej @DMGG1994 

 

Rozszerzenie do Edycji premium nie niesie ze sobą żadnych rozszerzeń językowych. Gra pozostaje w języku w jakim jest podstawowa wersja gry. 

Wiadomość 5 z 9 (1 202 wyświetleń)

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

[ Edytowane ]
★★★ Guide

@EA_Kubadziękuję za odpowiedź. W związku z powyższym serdecznie proszę o usunięcie fałszywej informacji o dostępności większej ilości języków niż PL i Rus na waszym sklepie Origin (https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-premium) , ponieważ ona wprowadza w błąd. Trochę zaskoczyła i zasmuciła mnie ta informacja, ponieważ widziałem gdzieś post, w którym Polscy gracze pisali, że jak zażądali zwrotu kasy za wersję standardową (jednym słowem anulowali zakup) i zakupili wersję Premium, to mieli już wszystkie wersje językowe oraz że te ograniczenia są spowodowane podobno tańszą licencją tej gry dla Polaków i Rosjanów. Pytanie czy można dopłacić oraz ile by to kosztowało, aby uzyskać pozostałe języki gry lub chociaż sam język Angielski?

 

4444.PNG.

Wiadomość 6 z 9 (1 199 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

Community Manager

Hej @DMGG1994 

 

Dzięki za odpowiedź

 

Dopilnuję, aby Twoje spostrzeżenia trafiły we właściwe ręce. 


@DMGG1994  napisał/a:

(...)Pytanie czy można dopłacić oraz ile by to kosztowało, aby uzyskać pozostałe języki gry lub chociaż sam język Angielski?


Nie ma możliwości rozszerzenia gry o same języki. 

Wiadomość 7 z 9 (1 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

★★ Novice

wydaje mi sie ze jedyne rozwiazanie to kupic bf4 na grubej promce na steamie i tam sciagnac gre polaczyc z originem i odpalac innego klienta z origina w wersji angielskiej.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 8 z 9 (880 wyświetleń)

Dot.: Brak wyboru wszystkich języków w Battlefield 4 Premium w origin

★ Guide
@DMGG1994 Kolega należy do grona osób, które uważają, że umbrella jest świetna, a parasolka dziadowska?
Wiadomość 9 z 9 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem