Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Dot.: Brak obrażeń płyność gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak obrażeń płyność gry

★★★★ Novice

Witam mam problem ze przeciwnicy bardzo ale bardzo rzadko dostają obrażenia przykład na locker zaszedłem z 5-6 przeciwników a jak wchodziłem to od razu zacząłem strzelać z ace 23 nagle jeden z przeciwników się obrócił i zginąłem praktycznie od razu oczywiście nikogo nie zabiłem choć byłem centralnie za przeciwnikami gra też za płynie nie działa a mam i7 gtx950m internet światłowód 30mb/3mb ping max27 porty odblokowane wszytko mam na niskich tylko siatka na wysokie a i tak dalej jest pikseloza

Wiadomość 1 z 3 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @JACKAL896

Upewnij się, że sterowniki do Twojej karty graficznej są zaktualizowane, podłącz swojego laptopa za pomocą kabla Ethernet do routera i sprawdź czy podobne problemy występują na innych rozdzielczościach. Daj nam znać o wynikach tych zmian Standard smile

... i jeszcze jedno.

Jeśli zajdziesz od tyłu 5-6 osób to lepszym rozwiązaniem będzie rzucić granat, albo wycofać się na bezpieczną pozycję i starać się eliminować ich kolejno. Wink

Wiadomość 2 z 3 (221 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Wyszło po teście uotrace ze nie odpowiada host ktoś wie jak to naprawić.

Wiadomość 3 z 3 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

fifa-20-promo-splash

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-promo

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem