Brak dźwięku bf4

autor: polda22
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak dźwięku bf4

★★★ Newbie

Witam,

 

Po ostatniej aktualizacji origin utraciłem dźwięk w battlefield 4 w całości, to znaczy, że nie mam go kompletnie nigdzie i w  jakiejkolwiek formie, Nie da się grać. Usuwałem folder w Dokumenty, zmieniałem ustawienia w grze na dźwięk stereo i słuchawki i dalej nic, Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (3 890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak dźwięku bf4

Community Manager (retired)

Witaj @polda22

 

Podobne zgłoszenia mieliśmy również na EN forach i w większości przypadków Origin był ustawiony na inne urządzenie wyjścia jeśli chodzi o dźwięk,  dlatego wejdź w opcję Panel Sterowania > Dźwięk i w momencie gdy Origin jest uruchomiony, ustaw pożądane wyjście dźwięku. Sprawdź także TEN wątek, gdzie znajduje się kolejne potencjalne rozwiązanie. 

 

Cap863ture.PNG

 

Dodatkowo będą w tych opcjach ustaw jakość dźwięku we właściwościach >zaawansowane danego głośnika  na CD:

 

Cap42342ture.PNG

 

 


 

Celem również wykluczenia błędu po stronie aplikacji, wyczyść jej pamięć podręczną według instrukcji tutaj

 

W samym Origin (Ustawienia aplikacji) również sprawdź opcję dźwięku, jakie masz wybrane:

 

Cap3242ture.PNG

 

 

Powodzenia życzę! Nerd

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (3 924 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak dźwięku bf4

Community Manager (retired)

Witaj @polda22

 

Podobne zgłoszenia mieliśmy również na EN forach i w większości przypadków Origin był ustawiony na inne urządzenie wyjścia jeśli chodzi o dźwięk,  dlatego wejdź w opcję Panel Sterowania > Dźwięk i w momencie gdy Origin jest uruchomiony, ustaw pożądane wyjście dźwięku. Sprawdź także TEN wątek, gdzie znajduje się kolejne potencjalne rozwiązanie. 

 

Cap863ture.PNG

 

Dodatkowo będą w tych opcjach ustaw jakość dźwięku we właściwościach >zaawansowane danego głośnika  na CD:

 

Cap42342ture.PNG

 

 


 

Celem również wykluczenia błędu po stronie aplikacji, wyczyść jej pamięć podręczną według instrukcji tutaj

 

W samym Origin (Ustawienia aplikacji) również sprawdź opcję dźwięku, jakie masz wybrane:

 

Cap3242ture.PNG

 

 

Powodzenia życzę! Nerd

 

 

Wiadomość 2 z 2 (3 925 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem