Błędna informacja [battlelog]

autor: kiszman
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędna informacja [battlelog]

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam serdecznie, jako że jestem użytkownikiem dbającym o czerpanie radości i komfort z gier, chciałbym zwrócić uwagę na błąd w battlelogu. A więc, jeżeli zalogujemy się do battleloga, wejdziemy z zakładki "unlocks" do "weapons", i naciśniemy na karabin maszynowy RPK, pokazują nam się informacje o szybkostrzelności, zadawanych obrażeniach, ale też o typie naboju którym dana broń strzela, a ten jest błędny! Napisane mamy, iż jest to 7,62x54R, co jest nieprawdą, albowiem RPK strzela nabojem pośrednim takim jak karabiny AK, tj. 7,62x39 wz.1943.

Mam na to milion źródeł i potwierdzeń, ale to nie jest chyba potrzebne? ;]

 

P.S. Jestem również zdania, iż każdy pomocny użytkownik oraz niejako fan serii Battlefield (czyli również ja), który wspierał i kupował gry EA, powinien zostać nagrodzony, choćby w ramach wdzięczności. 

P.S.S. inaczej bym powiadomił o tym, ale nie wiedziałem jak ;d

 

Pozdrawiam,

Kiszman

Wiadomość 1 z 3 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędna informacja [battlelog]

[ Edytowane ]
★ Novice

[edytowane przez EA_Kuba] co to ma znaczyć, HAALOO!! 

Wiadomość 2 z 3 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędna informacja [battlelog]

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @kiszman

 

Zdecydowanie nie jestem specjalistą w dziedzinie broni, nie mniej po chwili znalazłem potwierdzenie tego że broń RPK może strzelać amunicją 7.62X54 R, tak jak jest to opisane na battlelogu. Broń w tym wariancie produkowana była przez rosyjską fabrykę pod nazwą Vepr. Doceniam Twoją wnikliwość i oddanie serii nie mniej nie mogę pozwolić na stosowanie wulgarnego języka na forum. Chętnie zapoznam się z Twoim punktem widzenia, jednakże w kulturalnym tonie. 

 

Traktuj ten post jako ostrzeżenie, kolejne posty łamiące regulamin mogą spowodować blokadę Twojego konta. 

 

Regulamin forum.

Wiadomość 3 z 3 (338 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem