Dot.: Błąd z aktywacją klucza

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd z aktywacją klucza

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, dopiero co zakupiłem 2 kody do gry na stronie eneba.com i wyskakuje mi komunikat, że te kody są nieprawidłowe. Czy są to problemy z samymi kluczami czy ze stroną? Na początku gdy wpisywałem kody wyskakiwała mi gra, ale gdy kazano mi kliknąć aktywuj, pokazywał się ten komunikat. 

Wiadomość 1 z 14 (839 wyświetleń)

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★★★★★ Guide

A próbowałeś dodać klucz przez aplikację Origin?

Wiadomość 2 z 14 (821 wyświetleń)

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

EA Staff

Witaj @Szawee

 

Strona, z której zakupiłeś klucz produktu, nie znajduje się na liście autoryzowanych sprzedawców naszych produktów. 

 

Miej na uwadze, że w przypadku kiedy licencja została zakupiona z niezaufanego źródła, to może to skutkować tym, że kod nie zadziała, lub nawet w przypadku kiedy zadziała, może później zostać deaktywowany. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 14 (814 wyświetleń)

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★★ Novice
@Cyrtafix próbowałem i to samo pokazuje
Wiadomość 4 z 14 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★★★★★ Guide

Tak jak napisał wyżej @EA_Cekiel  zakup odbył się z nieautoryzowanego źródła. Zgłoś się do sprzedawcy z informacją o tym, że nie jesteś wstanie aktywować zakupionego produktu.

Wiadomość 5 z 14 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

[ Edytowane ]

@CyrtafixTo nie takie proste. Generalnie Eneba działa jak portal aukcyjny gdzie można założyć konto i sprzedawać, weryfikacja polega na podaniu smiesznych danych które można wyssać z palca i w żaden sposób nie są weryfikowane. Więc mała szansa że odzyska pieniądze. Portal aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za sprzedane klucze przez użytkowników. Tak jak napisałeś najlepszym sposobem będzie kontakt z administratorami Eneba i sprzedawca od którego nabył klucze, oby człek okazał się uczciwy😄. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 14 (776 wyświetleń)

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★★★★★ Guide

Jakoś szerokim łukiem omijałem te stronę Standard smile. Już wiem dlaczego. Niby niewiele zapłacił ale jednak boli to, że ludzie tak kombinują :/. A nóż widelec mu się uda otrzymać prawidłowy klucz.

Wiadomość 7 z 14 (768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★ Guide
@Szawee Szkoda, że prze Origina nie można kupować. To rozwiązałoby mnóstwo problemów.
Wiadomość 8 z 14 (730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

★★ Novice

Zakupiłem też klucz na x kom i też wystąpił ten błąd z aktywacją klucza i od kilku dni dostaję wiadomości że wysłali zapytanie do ich działu w celu weryfikacji braku możliwości dodania gry do biblioteki, zobaczymy jak to się skończy, zapłaciłem kolejne 12zł. Dziwne że nawet x kom sprzedaje takie klucze.

Wiadomość 9 z 14 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z aktywacją klucza

[ Edytowane ]
★★★★★ Guide

Klucz wpisujesz z "palca" czy kopiujesz? Bo jak kopiujesz to uważaj abyś pustego pola nie przenosił.

 

Jak na stronie czy Origin pojawia się problem z dodaniem klucza to może zainstaluj EA Desktop i na tym spróbuj.

 

Wracając do Twojego screena czy dałeś dalej? I jak dałeś dalej to co się pojawiło? Jaki błąd? Czy na kluczu xkom także był taki problem? Podeślij zrzut obrazu

 

 

Wiadomość 10 z 14 (709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem