Battlefield 4 wersja próbna, brak rozgrywki multiplayer.

autor: soulfly777kris
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 4 wersja próbna, brak rozgrywki multiplayer.

★★★ Novice

WITAM

Pobrałem wersję próbną gry "Battlefield 4" i mam problem z rozgrywką multiplayer ponieważ każda próbą dołączenia do rozgrywki kończy się informacją błędu "Utracono połączenie z sesją"

Dodam że nieraz udaje mi się aczkolwiek dołączyć do rozgrywki ale niema w niej innych graczy i po paru sekundach dostaje informację błędu "zostałeś wyrzucony przez punkbustera".

Na pewno nie mam problemu z połączeniem internetu ponieważ bez problemu gram w grę "Battlefield 1"

Bardzo proszę o pomoc bo zostały mi tylko cztery dni okresu próbnego tej gry i chciał bym w nią trochę aczkolwiek pograć.

Z góry dziękuję z a pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (936 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 wersja próbna, brak rozgrywki multiplayer.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Może doprecyzuje moją prośbę i napiszę co już zrobiłem w kierunku naprawy tego problemu.
A więc przede wszystkim zadbałem żeby wszystkie porty
UDP: 3659, 14000,14016, 22990, 23006, 25200, 25300
TCP: 80, 443, 9988, 17502, 20000, 20100, 22990, 42127
które obsługuje ta gra były otwarte, info o portach wziąłem z tej strony http://tiny.pl/gszbr.
Następnie sprawdziłem czy usługa "punkbuster" jest uruchomiona, w sumie problem z programem "punkbuster" już nie występuje.
Ale nadal mam błąd: "Utracono połączenie z sesją"
Przypomnę że gram w "Battlefield 1" i problemów z połączeniem tam nie mam więc moje połączenie sieciowe i ruter jest raczej w porządku.
Wchodząc do gry klikam 'Szybka gra" i po paru sekundach otrzymuję błąd : "Utracono połączenie z sesją" ale jak wybiorę serwer ręcznie to mogę wejść tam gdzie nie ma kompletu graczy czyli poniżej czterech chociaż RAZ udało mi się dołączyć do serwera gdzie było chyba sześciu graczy i chwilę z nimi zagrać ale z tak mają ilością graczy bieganie po mapie i szukanie kogokolwiek do potyczki jest dość problematyczne.
Więc jak Waszym zdaniem w czym może leżeć problem ?
Z góry dzięki za każdą pomoc.

I jeszcze raz dodam że przetestowałem wszystkie rady ze strony EA.com odnośnie tematu "ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z POŁĄCZENIEM - PC"

Podstawowe kroki

Zaawansowane kroki - PC

3  Otwieranie portów - BF4

Na dodatek gra "Battlefield 1" chodzi u mnie bez żadnych problemów więc mógłbym sobie darować niektóre kroki, ale nie, zrobiłem wszystkie dla pewności.

Mógł by ktoś powiedzieć że ten problem był już opisywany 1000 razy i nie ma sensu o nim wspominać więc po co dawać graczowi niedziałającą wersję próbną z którą się niepotrzebnie męczy, nie lepiej napisać że podczas gry mogą wystąpić problemy z połączeniem na które nie mamy na razie rozwiązania no ale tak nie można zrobić bo wersja próbna jest tzw. reklamą gry po to żeby później ją kupić a z takim opisem  że coś może nie działać mogło by to zniechęcić wiele osób do kupna tej gry. 

Ja sam z miłą chęcią bym kupił tą całkiem tanią dzisiaj grę ale skoro przy wersji próbnej mam problemy a wysłanie prośby do działu technicznego gry nic nie dały bo nawet nie otrzymałem odpowiedzi to chyba mamy problem z traktowaniem osób które są zainteresowane grami ze stajni EA.com bo niby po co jest ta pomoc techniczna skoro nikt nie odpisuje.

W sumie może by ktoś odpisał jak bym kupił grę a z darmowymi rzeczami jest jak z tym przysłowiem że darowanemu koniu nie zagląda się w zęby z tym że ten koń leży kopytami do góry.

Dodam że chyba nigdy się tak nie namęczyłem z żadną grą w moim życiu bo już cztery dni majstruje przy niej ale za każdym razem wyskakuje ten żałosny błąd ""Utracono połączenie z sesją"

Wiadomość 2 z 2 (917 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem