Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

autor: PikoZDR
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

[ Edytowane ]
★ Novice

witam zastanawiam się nad kupnem bf 4 jednak nie wiem czy gra mi działa i będę mógł grać normalnie na multi a jeśli tak to może na jakich fps bo nie chce stracić pieniedzy.

Karta graficzna :Intel hd grapics 3000 nvidia ge force gt 540m

procesor:intel i3-2310m 4x.210ghz 4gb ram

Wiadomość 1 z 4 (767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

Community Manager

Hej @PikoZDR 

 

Bazując na informacjach o parametrach Twojego laptopa, obawiam się, że gra nie będzie działała płynnie. Twój procesor oraz karta graficzna są poniżej minimalnych wymagań gry. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (733 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

Community Manager

Hej @PikoZDR 

 

Bazując na informacjach o parametrach Twojego laptopa, obawiam się, że gra nie będzie działała płynnie. Twój procesor oraz karta graficzna są poniżej minimalnych wymagań gry. 

Wiadomość 2 z 4 (734 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

★ Novice
@EA_KubaPikoZDR Można spróbować grać i zachęcam ale ustaw sobie wtedy liczbę graczy max 24 a nie na max.
Pamiętaj im więcej graczy tym bardziej karta graficzna obciążona. W ustawieniach grafiki w grze obniż parametry.
Gra będzie śmigać
Wiadomość 3 z 4 (640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 - pytanie o parametry komputera

★★★★★ Apprentice

Grałem kiedyś w bf4 na prawie identycznym laptopie. Dwie różnice były. Miałem grafikę gt530 i 8 giga ramu. Grałem na podłączonym dodatkowym monitorze 22 cale. Przyznam ze musiałem sporo się namęczyć aby było płynnie. Na małych serwerach jeszcze jakoś szło ale grafika wszystko na low. W ustawieniach nvidi sporo musiałem przestawiać aby uzyskać stałe 60fps. Ale nie tu jest problem. Te karty grafiki szybko nabierają sporej temperatury.Jak podejdą do 80 stopni to szybko zostaje redukowana wielkość taktowania i wtedy będą spore lagi. Podkładki pod laptopa nie wiele dają. Spadek temperatury może dwa , trzy stopnie to za mało. Jedna opcję jaką mogę tobie zaproponować to wykupić na miesiąc origin access basic za 15zł i możesz przez miesiąc testować ile będziesz chciał. No chyba że w październiku aktywowałeś dwuetapowe zabezpieczenie konta to w listopadzie za darmo na miesiąc będziesz miał origin access basic.

Wiadomość 4 z 4 (609 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem