Battlefield 4 postęp na innej konsoli.

autor: KimU899
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 postęp na innej konsoli.

★ Novice

Witam. Oddałem konsolę na serwis i zainstalowałem grę na pożyczonej konsoli, po zalogowaniu na swoje konto nie mam postępów... Jak importować save z gry? Do każdej innej gry postęp jest zapisany w chmurze, a w Battlefield 4 nie. Jest sposób, żeby go odzyskać?

Wiadomość 1 z 2 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 postęp na innej konsoli.

Community Manager

Hej @KimU899

 

W przypadku zapisów postępów w kampanii powinny one być wysyłane automatycznie jeżeli posiadasz subskrypcję Plus dla swojego konta. Zgodnie z tym artykułem, zaleca się aby ręcznie wysyłać zapisy gier kiedy grasz na konsoli znajomego. 

 

* Twoje zapisane dane gier nie będą automatycznie wczytywane z systemu PS4, który jest tymczasowo aktywowany na Twoim koncie. Zawsze pamiętaj, aby ręcznie przesłać zapisane dane swoich gier, jeśli grasz na systemie znajomego.

 

Jeśli natomiast chodzi o progres w grze wieloosobowej to upewnij się, że logujesz się na właściwe konto EA. Twój progres "online" przypisany jest do Twojego konta. Pamiętaj również o tym, aby sprawdzić czy DLC zostały właściwie pobrane i zainstalowane na konsoli Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (470 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 postęp na innej konsoli.

Community Manager

Hej @KimU899

 

W przypadku zapisów postępów w kampanii powinny one być wysyłane automatycznie jeżeli posiadasz subskrypcję Plus dla swojego konta. Zgodnie z tym artykułem, zaleca się aby ręcznie wysyłać zapisy gier kiedy grasz na konsoli znajomego. 

 

* Twoje zapisane dane gier nie będą automatycznie wczytywane z systemu PS4, który jest tymczasowo aktywowany na Twoim koncie. Zawsze pamiętaj, aby ręcznie przesłać zapisane dane swoich gier, jeśli grasz na systemie znajomego.

 

Jeśli natomiast chodzi o progres w grze wieloosobowej to upewnij się, że logujesz się na właściwe konto EA. Twój progres "online" przypisany jest do Twojego konta. Pamiętaj również o tym, aby sprawdzić czy DLC zostały właściwie pobrane i zainstalowane na konsoli Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (471 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem