Battlefield 4 po polsku

autor: Piotrek0494
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 po polsku

★★★★★ Newbie

witam serdecznie, 
mam problem z bf 4 poniewaz kupilem bf 4 standardowa wersje lecz okazalo sie ze przez to ze jestem na wyspie brytyjskiej jest tylko jezyk ang , wiec postanowilem dokupic premium gdyz tam widzialem ze sa wszystkie jezyki lecz niestety to nic nie dalo Frown czy da sie cos z tym zrobic abym mial jezyk polski w bf 4 ? 
pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Wiadomość 1 z 7 (759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 po polsku

[ Edytowane ]

@Piotrek0494

 

https://help.ea.com/pl/contact-us

 

Musisz wygenerować wiadomość przez szablon. Wtedy się z Tobą skontaktują. Powodzenia 

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (726 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 po polsku

[ Edytowane ]

@Piotrek0494Witaj napisz wiadomość email do Ea, Jeśli twój klucz nie jest wersją globalną nic z tym nie zrobisz. Zakup BF Premium nie zmieni Ci preferencji językowych. Sprobuj dokonać zwrotu.W przyszłości możesz użyć VPN ustawić polskie ip, zmienić region sklepu w OriginOrigin to powinno Ci pozwolić na zakup gier w j. polskim. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (745 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 po polsku

★★★★★ Newbie

dzieki wielkie za odp , gdzie moge do ich napisac? bo znalazlem tylko nr telefonu ale nie moge sie wogole dodzwonic 

Wiadomość 3 z 7 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 po polsku

[ Edytowane ]

@Piotrek0494

 

https://help.ea.com/pl/contact-us

 

Musisz wygenerować wiadomość przez szablon. Wtedy się z Tobą skontaktują. Powodzenia 

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 7 (727 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 po polsku

Community Manager

Hej @Piotrek0494 

 

Z racji regionalizacji zakupów w Origin, jedyną możliwością aby gra była dostępna w języku polskim należy kupić ją z polskiej dystrybucji. 

 

Oznaczę odpowiedź @Chytrooki jako rozwiązanie (w kwestii omyłkowych zakupów dobrze jest skontaktować się z nami jeśli sam nie możesz zażądać zwrotu).

Wiadomość 5 z 7 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 po polsku

[ Edytowane ]
★★★ Guide

@Chytrooki     właśnie, jak wygenerować teraz wiadomość przez szablon ?

 

done_.jpg

Wiadomość 6 z 7 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 po polsku

[ Edytowane ]

@DMGG1994 Witaj 🙂. Sprawdziłem, faktycznie nie da się wygenerować żądania pomocy wyborami których dokonałeś w szablonie, musisz wybrać inna ścieżkę. Osobiście udało mi się skontaktować po wybraniu takich opcji "Zarządzanie kontem > Zarządzanie danymi konta".  Spróbuj, załączam zrzut ekranu 🙂. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 7 z 7 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem