Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

autor: Salahadin9191
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

★★★ Newbie

Witam,

Mam problem, ponieważ zakupiłem grę Batllefield 4 dawno temu i grałem w nią przez dość długi okres czasu. Po roku chcąc znów zagrać, origin poprosiło mnie o podanie cd-keya, który przepisałem z pudełka. Origin twierdzi, że kod autoryzacyjny został już wykorzystany, co jest prawdą, ponieważ był wykorzystany ale przeze mnie! Ten sam komputer, to samo konto na origin. Co robić?!

Wiadomość 1 z 4 (1 727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

Community Manager (retired)

Cześć @Salahadin9191

 

W takich przypadkach musimy mieć 100% pewność, że logujesz się na właściwe konto EA Standard smile W tym celu należy sprawdzić wspomniany klucz aktywacyjny w naszej bazie danych. Niestety ja nie mam do niej dostępu, dlatego nie będę w stanie bezpośrednio Ci pomóc Embarrassed

 

Jednak nasi doradcy z centrum pomocy technicznej bardzo chętnie wyjaśnią całą sytuację. Polecam zamówić rozmowę poprzez stronę EA Help.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona Fingers crossed

 

PS Tematy przenoszę do wątku na temat gry Battlefield 4.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 925 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

Community Manager (retired)

Cześć @Salahadin9191

 

W takich przypadkach musimy mieć 100% pewność, że logujesz się na właściwe konto EA Standard smile W tym celu należy sprawdzić wspomniany klucz aktywacyjny w naszej bazie danych. Niestety ja nie mam do niej dostępu, dlatego nie będę w stanie bezpośrednio Ci pomóc Embarrassed

 

Jednak nasi doradcy z centrum pomocy technicznej bardzo chętnie wyjaśnią całą sytuację. Polecam zamówić rozmowę poprzez stronę EA Help.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona Fingers crossed

 

PS Tematy przenoszę do wątku na temat gry Battlefield 4.

Wiadomość 2 z 4 (1 926 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

★★★★★ Newbie

Dzień dobry !
Chciałbym powiedzieć żę zakupiłem grę w sklepie i jak zainslatowałem origin i poprosiło mnie o cd-key jak wpisałem z opakowania to pokazało mi się że kod został użyty nie wiem co mam zrobić i prosze o pilny kontakt.

Bardzo chciałbym pograć w Battlefielda bo jest bardzo fajny ale nie mogę.

 

Wiadomość 3 z 4 (1 554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 - kod autoryzacyjny został wykorzystany ale przeze mnie!

Community Manager

Hej, 

 

Jeśli nie możesz zlokalizować swojej gry, przygotuj klucz i skontaktuj się z nami telefonicznieStandard smile 

Wiadomość 4 z 4 (1 539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem