Battle field 4 Problem z działaniem gry-nie reaguje, zacina się

autor: matimacian
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battle field 4 Problem z działaniem gry-nie reaguje, zacina się

★★★ Newbie

Problem z działaniem gry-nie reaguje, zacina się

kupiłem dopiero co tą gre i mam kilka błedów.

1. czasami nie mam myszki w menu i mam ją podstawową z windowsa

2. gra zwiesza się w momencie próby przypisania innego klawisza

3. w momencie załadowania się gry(poligonu bo reszty na razie nie sprawdziłem) myszką mogę wybrać miejse spawnu (windowsową myszką) ale później gra na nic prócz shist f1 (chyba) nie reaguje dalej na ekranie mam myszke.

 

alt tab nic nie daje tak jaz zmiana gry z okna na bez ramki czy pełny ekran. w tym momencie gra jest nie grywalna 

Wiadomość 1 z 2 (491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battle field 4 Problem z działaniem gry-nie reaguje, zacina się

★★ Novice

A posiadasz discorda jeżeli tak to spróbuj wyłączyć nakładkę w grze battlefield 4 powinno zacząć działać (też miałem ten sam problem ;-) ) . Ale jeżeli dalej nie będzie działać to spróbuj zrobić reinstala lub naprawić battlefielda z orgina (ta opcja jest jak jesteś w menu głównym , wchodzisz do ,,moja bilbioteka gier,, naciskasz raz battlefielda 4 (tak aby go nie uruchomić ) następnie jak wyskoczy ci okienko z battlefieldem 4 naciskasz zębatkę a potem szukasz opcji napraw . 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (483 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battle field 4 Problem z działaniem gry-nie reaguje, zacina się

★★ Novice

A posiadasz discorda jeżeli tak to spróbuj wyłączyć nakładkę w grze battlefield 4 powinno zacząć działać (też miałem ten sam problem ;-) ) . Ale jeżeli dalej nie będzie działać to spróbuj zrobić reinstala lub naprawić battlefielda z orgina (ta opcja jest jak jesteś w menu głównym , wchodzisz do ,,moja bilbioteka gier,, naciskasz raz battlefielda 4 (tak aby go nie uruchomić ) następnie jak wyskoczy ci okienko z battlefieldem 4 naciskasz zębatkę a potem szukasz opcji napraw . 

Wiadomość 2 z 2 (484 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem