Battelfield 4 - DirectX Error

autor: Tyzenhauz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battelfield 4 - DirectX Error

★★★ Newbie

DirectX Error

DirectX function "device-->CreateBuffer(&dxDesc,&resourceData, &bufer-->m_buffer)"

failed with E_OUTOFMEMORY ("Direct3D could not allocate sufficient memory to complete the call.")

GPU: "NVIDIA GeForce GTX 960M", Driver: 41735. Free virtual memory: 4284510604kB/3294967168kB.

Total resource memory: 0kB. Make sure you have a suported graphics card with at least 512MB.

 

 

Taki problem mi się ukazuję po losowym czasie grania. Występuje identyczny sposób w wczoraj zakupionym BF4 oraz BF1.

What can i do ? Próbowałem już różne sposoby, które są w internecie, ale niestety to na nic. Jedyne co, to pozbyłem się dropów FPS.

Jest bardzo uciążliwy ten problem. Myślałem, że aktualizacja sterowników coś da, ale jak widać nic. Bo na poprzednich sterach błąd był taki sam.

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Czekam na szybką odpowiedź Standard smile Wesołych Świąt !

Wiadomość 1 z 2 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battelfield 4 - DirectX Error

Community Manager (retired)

Witaj @Tyzenhauz

 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy raporty, podobne do Twojego, a wspólnym mianownikiem okazywała się karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 960M. Przy błędzie DirectX pomaga czysta reinstalacja sterowników oraz włączenie trybu wysokiej wydajności. Moja porada dla Ciebie, spróbuj zmniejszyć ustawienia gry w szczególności rozdzielczość oraz poziom skalowania np. na 70 % oraz rozważ zastosowanie np. wcześniejszej wersji sterownika (jeśli pobierałeś niedawno nową albo przez narzędzie GeForce Experience). Dodatkowo wyłącz wszelkie aplikację do monitorowania wydajności np. Riva Tuner SS, MSI Afterburner, Fraps itp. Zajrzyj także do TEGO wątku. 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 2 z 2 (510 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem