Ban za 5 lat uczciwej gry

autor: Tiger884
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban za 5 lat uczciwej gry

★ Novice

Mam problem z grą bf4 . Otóż zostałem zbanowany za niejakiego aimbota , nigdy cheatów nie miałem . Jak mogę zostać odbanowany ? (zbanowany zostałem 5 miesięcy temu)

daje kody błedu

1.Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'Tiger884' (for 1200 minutes) ... PBBans.com enforced a previous MBi Ban for Tiger884. [Admin Decision]

2.Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'Tiger884' (for 2 minutes) ... Violation (AIMBOT) #52120 

Pisałem do evenbalance przez "support ticket" lecz  z nimi nie da się porozumiewać bo pisze się z jakimś botem

dodaje link do profilu 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/Tiger884/

Wiadomość 1 z 9 (2 243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

Witaj 

 

Niestety w przypadku blokad nałożonych przez PunkBuster EA ma związane ręce bo twórcy PB czyli (evenbalance) jest osobną firmą EA tylko korzysta z ich usług przez co ma dość ograniczone możliwości i raczej nie ma możliwości żadnej pomocy Frown

 

Jeśli kroki techniczne wspomniane w tym artykule okażą się bezowocne, należy skontaktować się bezpośrednio z Even Balance. Ty już to zrobiłeś i pozostaje tylko czekać.

 

Możesz też śledzić wątek z takim samym problemem na forum anglojęzycznym >>>TUTAJ<<<

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (2 234 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

Witaj 

 

Niestety w przypadku blokad nałożonych przez PunkBuster EA ma związane ręce bo twórcy PB czyli (evenbalance) jest osobną firmą EA tylko korzysta z ich usług przez co ma dość ograniczone możliwości i raczej nie ma możliwości żadnej pomocy Frown

 

Jeśli kroki techniczne wspomniane w tym artykule okażą się bezowocne, należy skontaktować się bezpośrednio z Even Balance. Ty już to zrobiłeś i pozostaje tylko czekać.

 

Możesz też śledzić wątek z takim samym problemem na forum anglojęzycznym >>>TUTAJ<<<

Wiadomość 2 z 9 (2 235 wyświetleń)

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★ Novice

Ok , Dzięki

Wiadomość 3 z 9 (2 231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★★ Novice

Nie licz , że coś zdziałasz w EB.  Odpowiedź zawsze taka sama.   EB twierdzi - ban się należał , ale nie mamy dowodów. EA  - oni nic nie mogą idź i załatwiaj sobie u EB.

 Zaraz po premierze BF3 kupiłem specjalnie kompa + BF3 i nagle 8 stycznia 2019 dowiaduję się , że mam bana. I nie wiem za co , żadnych szczegółowych informacji , żadnych dowodów.
Wcześniej widziałem na forach wątki dotyczące niesłusznych banów i byłem przekonany , że te bany były słuszne. Do czasu , gdy  ten problem nie dotknął mnie osobiście.  Po pobieżnej analizie problemu mogę stwierdzić jedno - EA użytkowników ma w "głębokim poważaniu" znaczy się w d.....  Najważniejsze sprzedać produkt, a później jakoś to będzie. Dowód ? - "regulamin użytkownika". Czytał ktoś?  W pkt. 12 padają stwierdzenia w stylu :  "EA niczego nie obiecuje"  , "EA niczego nie gwarantuje w odniesieniu do swoich usług " itp. Stwierdzenia tego typu są niedozwolone , dlatego z mojej strony poszło zawiadomienie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta o stosowanie przez EA klauzul niedozwolonych i czekam na rozwój sytuacji. Jeśli UOKiK stwierdzi , że ten regulamin zawiera klauzule niedozwolone , będzie to znaczyło , że w momencie akceptacji regulaminu te zapisy nie były wiążące. Wtedy problem będzie miało EA. Mam nadzieję , że w końcu dobiorą się im do d...y  , że zostaną ukarani za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów.

Wiadomość 4 z 9 (1 696 wyświetleń)

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★★ Novice

Jestem w podobnej sytuacji, nie można liczyć na EA a odpowiedzi od Even Balance (EB) są na poziomie paciorkowca. Zaraz EA i tak pewnie zamknie wątek bo wszystkie informacje już podał :D

 

Mój profil oraz historia korespondencji z EB:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/MCHTione/
https://www.dropbox.com/s/3pu38lh6xp1fr4h/eb.pdf?dl=0

https://www.dropbox.com/s/v5ui576p5o61nyp/eb2019.pdf?dl=0

 

 

Tu wątek zamknięty bo argumentów brak!!!

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3631/punkbuster-banuje-czystych-graczy-a-ea-nic-z-ty...

 

EA - jeśli tak będziecie nadal postępować z graczami to życzę powodzenia, nie zapominajcie że to od was kupujemy produkty lub kupowaliśmy.

EB - ta firma nie ma już podpisanych kontraktów na nowe gry wiec tez zaraz jej nie będzie. (tu nie będę płakał).

 

Ja naprawdę niewiele żądam, oficjalnych przeprosin za niesłusznie nałożony BAN i co za tym idzie zdjęcie go!

 

MCHTione

Wiadomość 5 z 9 (1 495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Przyszła odpowiedź od UOKiK.   Fragment odpowiedzi na moje pismo :
"W naszej ocenie z opisanego stanu faktycznego nie wynika możliwość naruszenia interesów
konsumentów, które uzasadniałoby podjęcie przez Prezesa UOKiK działań w ramach
przysługujących mu ustawowych kompetencji w zakresie przeciwdziałania praktykom
naruszającym zbiorowe interesy konsumentów. Problem nieuzasadnionych tzw. „banów”
jest raczej problemem incydentalnym a nie zbiorowym. Do UOKiK nie docierały wcześniej
informacje potwierdzające powszechność takich praktyk. Informuję, że działania spółki
będą przedmiotem monitoringu."

Z tego wynika , że im więcej będzie zgłoszeń, tym większa szansa na podjęcie działań ze strony UOKiK.

Wiadomość 6 z 9 (1 459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★★ Apprentice

kroki z poniższej strony mogą okazać się przydatne:

http://162.13.35.10/bf4/pl/forum/threadview/2979150493800075768/

Wiadomość 7 z 9 (1 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★ Novice

Może jakiś pozew zbiorowy by pomógł.

Wiadomość 8 z 9 (844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za 5 lat uczciwej gry

★★★ Newbie
@Tiger884 Kup se nowe konto jest za 10zł Standard smile Mnie też zbanowali z rok temu i od tamtej pory mam używkę za dyszkę Standard smile
Wiadomość 9 z 9 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem