Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

autor: II_Raphaeluss_II
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Dobrze wiem czy oszukiwałem czy nie, nie mam przyjacielu 12 czy 20 lat tylko 40.   Zadaj sobie trochę trudu i zobacz moje staty, 30k z czołgu, 53 z heli na którym wyłącznie gram ostatnie kilka lat.. 2200h w bf4. Serio myślisz ze po tylu latach w  bf4 nagle by mi sie zachciało oszukiwać skoro mój "skill" mi w zupełności wystarczał?   Po za tym jak bym był tak "winny" to od razu bym dostał odpowiedz od EB że mój ban jest zasadny, a dostałem prośbę o logi z kompa. Dla twojej informacji nie mam również Global bana . ehh szkoda sobie strzepić ryja na ignoranta. Dla Twojej informacji to GGC i Aci bazuje na bazie danych z PB wiec logiczne jest że skoro dostałem w PB to tam tez bede... 

Wiadomość 31 z 35 (1 031 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice
II_Raphaeluss_II piszesz,że "...jeżeli ktoś jest świadomy tego że oszukiwał to po co by miał "płakać " na forum że go zbanowali?" Nie wiem dlaczego II_Raphaeluss_II . Ludzie robią różne dziwne rzeczy. Co do wieku cheaterów to są oni w przedziale gdzieś między 7 a 80 rokiem życia. Zatem idealnie plasujesz się mniej więcej pośrodku. Twój ban nie podlega żadnej dyskusji. Zatem nie będę odpowiadał na twoje kolejne posty i wdawał się w jałową i żenującą dyskusję z cheaterem. Uczestnikom forum EA nic to nie da. Być może cię to ucieszy, ale BFV nie ma PunkBustera.
Wiadomość 32 z 35 (1 022 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice

Jak już pisałem szkoda sobie strzępić ryja na ignoranta.

 

Dla Twojej informacji od tego roku BF4DB zakończył współprace z EvenBalance i już nie banuje ludzi za bany z PB.. czemu?  własnie przez dużą ilość bezpodstawnych banów.

 

https://bf4db.com/forum/thread/punkbuster-bans-permanently-suspended-2777

Wiadomość 33 z 35 (1 030 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice
II_Raphaeluss_II BF4DB? Muhaha! Wyjątkowo jeszcze odpowiem, bo mnie rozśmieszyłeś (ale to chyba przypadkiem) i to może być ważne dla graczy.. Ale to już ostatni raz. Zwracam uwagę graczy, że wielu cheaterów masowo odwołuje się do postanowień i działań BF4DB legitymizując czy usprawiedliwiając w ten sposób swoje oszustwa. Nie rozwijam tematu i 'działalności' biznesowej BF4DB. Kto chce, niech sobie znajdzie w necie.
Wiadomość 34 z 35 (1 018 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

Community Manager (retired)

Informacja

 

Temat zawieszeń od strony Punkbuster, został nie raz już poruszany, również na dedykowanym forum Battlefield 4, gdzie w owym odnośniku znajdziecie oficjalne stanowisko w tej sprawie. 

 

Osoby, które otrzymały blokadę, zalecam kontakt ze stroną Even Balance, celem odwołania. 

 

Temat zamykam, gdyż wszystkie informację zostały już przekazane i wymiana uwag/język wypowiedzi niektórych osób, których ban nie dotyczy, celowo zmierza do kłótni i odbiega od tematu. 

 

 

 

 

Wiadomość 35 z 35 (3 940 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem