Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

autor: osakaipl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★★ Novice

Wiecie co trzeba ten proceder jest na tak dużą skale, że to się w głowie nie mieści. Czekam na odpowiedź ostateczną w sprawie bana jeśli nic nie zrobią. Zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta o złamanie prawa i odebranie mi praw do gry bez jakiego kolwiek powodu. Człowiek płaci ciężko zarobione pieniądze za gry a oni takie coś robią. Ciekawe czy EA ucieszy się z takiej notki przy kampani BFV. EA jeśli nic nie zrobicie z tym, ja i wiele innych bardzo chętnych osób złoży masową skargę. Z tym już nie wygracie bo to nie jest jeden czy dwoje graczy tu jest ich dziesiątki a nawet setki z różnych krajów a jak trzeba to nawet i media się o tej sprawie poruszy dziękuje !.

Wiadomość 11 z 35 (1 798 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★★ Novice

Dostaliście bany tak samo jak gracze z BF3 za co ? powód jest prosty BFV to klapa sprzedażowa i muszą nas zmusić do zakupu nowej gry beż żadnego powodu a jak starasz się odwołać i chcesz widzieć powód :

 

Uwaga # 2: Dostarczony identyfikator GUID został powiązany z hakowaniem lub zakłócaniem normalnej pracy naszego oprogramowania PunkBuster i dlatego został naruszony, powodując globalny zakaz korzystania z serwerów gier PunkBuster. Nie wiemy, kto grał z tym identyfikatorem GUID w momencie, gdy naruszenie zostało uruchomione. Nie mamy również możliwości sprawdzenia, czy naruszenie zostało uruchomione na danym komputerze. Nasz system nie gromadzi danych osobowych, a ponadto nie możemy w żaden sposób powiązać oszustwa / włamania z konkretną osobą. ]Ten zakaz nie zostanie zniesiony, ponieważ wtedy osoba, która spowodowała naruszenie, ponownie będzie mogła dołączyć do PunkBuster Servers przy użyciu tego identyfikatora GUID.[/i][/b][/b]

Aby było jasne: nie mówimy, że oszukiwałeś, ponieważ nie mamy możliwości dowiedzenia się, kto spowodował naruszenie. Jeśli jest pewne, że nikt nie grał na twoim komputerze nigdy nie doszło do naruszenia zasad hack / hack przez PunkBuster, to Twój identyfikator GUID (hasło do konta cdkey i / lub gry) został skradziony lub ujawniony komuś, kto użył go na innym komputerze aby spowodować naruszenie. Nie mamy środków, aby pomóc Ci dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za naruszenie Twojego GUID.

 

 

JAK NIE MACIE MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA ?!!! NAWET W RANKINGU KAŻDEGO KONTA JEST MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA JAKIE MECZE ROZEGRAŁ I JAKIE STATYSTYKI UZYSKAŁ ?! JAK TO JEST MOŻLIWE ŻE WY NIE MACIE KODOWANE IP i ID komputera ! ŚMIECH NA SALI ! 

Wiadomość 12 z 35 (1 581 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★★★ Newbie

to zaczyna sie robic nie mniej niz żenujące! jakiś tydzien temu dostałem bana permanentnego globala na wszystko za nic....za nic!!!pisałem do ea do even balance.Po paru dniach zniechecony graniem w kampanie,wchodze na serwer i pach... łał jest moc...mozna graćStandard smilehehehehehehehe moje szczesciw nie trwalo dluzej ni trzy dwa dni i dzis rozochocony malą rozgrywka wchodze i coooo....heh pewnie sie juz domyslacie!!!! global ban!!!! nosz....mysle ze mam i tak mocne nerwy bo latami grałem i nic mi nigdy nie blokowali,a tu nagle zaczyna sie zabawa w kotka i myszke!!dochodze do wniosku ze jesli ma to tak co chwile wygladac to trzeba bedzie zmodernizowac swoje pudlo,podkrecic i wejsc do gry w Battlefied1 lub 5...tam ponoc nie ma punk bustera i nikt Cie nie bedzie bez powodu blokował!!! ale dobrze piszecie,placimy za to ciezkie pieniadze...a oni nas pozbawiaja naszego prawa. pozdrawiam wszystkich towarzyszy pola bitwyStandard smile do zobaczenia w rozgrywkach.

 

Wiadomość 13 z 35 (1 762 wyświetleń)
0 Kudo

Re: PunkBuster ban

★★★ Newbie

Podłączam się do problemu.

Wiadomość 14 z 35 (1 461 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice
U mnie podobnie, 1 stycznia dostałem bana PB po 2200h grania w BF4, oczywiście bez powodu! EvenBalance nie raczy odpisać od 4 dni, a ja grać nie mogę. Skandaliczne zachowanie i podejście EA. Tak chcecie ludzi zachęcać do kupienia BF5? I tak nie kupimy.
Wiadomość 15 z 35 (1 631 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★★ Novice
Masz rację mam ten sam problem. To jest żałosne. Na odpowiedź z EB czekałem prawie dwa tygodnie i dostałem standardową regułkę, którą odwalają wszystkim. Szczerze nie kupię BF5 i odradzę wszystkim znajomym jak tak dalej pójdzie. Mam kupę godzin spędzonych w BF4, BF3 i często się wkurzam i wyzywam jak widzę leszczy używających "dopalaczy" i jakoś ciągle jakoś ich nie brakuje. A mnie wypieprzyli za nic i nawet nie chcą udzielić prostej informacji w której by wyjaśnili powód. No bo skoro niby coś nabroiłem to skoro się kogoś oskarża to chyba powinni to jakoś uargumentować. Zapłaciłem EA za gry z których nie mogę korzystać bo firma zewnętrzna zablokowała mi dostęp. Świetna sprawa a EA zadowolone.
Wiadomość 16 z 35 (1 493 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★★ Novice

Hey. Musisz być cierpliwy. Za parę dni dostaniesz standardową maila-regułkę, prawdopodobnie od bota z EvenBalance od którego dowiesz się że nie mogą Ci w żaden sposób pomóc, bo nie maja takiej technicznej( lol) możliwości. Jak nie dostaniesz od tego szczękościsku Wink możesz spróbować napisać jeszcze parę razy ale bot może się zawiesić i  wcale nie odpisać. Ja tak zrobiłem, czekam na wyjaśnienie od 17 grudnia(taki mi prezent świąteczny zrobili) i jak na razie mam tylko jednego maila od nich. Podam Ci treść w oryginale co byś się mógł przygotować zanim dostaniesz swój:/.

Odpowiedź z Even Balance: cyt. język oryginalny

Note #2: We do not find this violation to be triggered in error, and it will not be removed. 

The supplied GUID has been associated with hacking or interfering with the normal operation of our PunkBuster software and has therefore been compromised resulting in a global ban from PunkBuster enabled game servers. We have no way of knowing who was actually playing with this GUID at the time the violation was triggered. We also have no way to know if the violation was triggered on your specific computer. Our system does not collect personal information and furthermore we have no way to attach a cheat/hack violation to a specific person. This ban will not be lifted as then the person who did trigger the violation would again be able to join PunkBuster Servers using this GUID. 

To be clear: we are not saying that you cheated as we have no way to know who triggered the violation. If it is certain that no one playing on your computer ever had a cheat/hack violation triggered by PunkBuster, then your GUID (cdkey and/or game account password) has been stolen by or leaked to someone who has used it on a different computer to trigger the violation. We do not have the means to help you find out who is responsible for compromising your GUID.

 

Obyś dostał innego bardziej optymistycznego.

Pozdrawiam i życzę szczęście w bitwie z EB

Wiadomość 17 z 35 (1 598 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice

@EA_Coral

 

Pomogłeś ludziom w 6 innych tematach. Dlaczego pominąłeś tematy dotyczące banów? (trzy tematy) Przypadek?

Wiadomość 18 z 35 (1 547 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice

EA umywa ręce.. co z tego że od nich grę kupiliśmy?  Punk Buster to dla nich zbędny balast ze starych gier. Evenbalance też olewa sprawę, a wygląda na to że celowo banuje graczy na zlecenie EA. Zaczęli od graczy bf3, później bf4.... bo ktoś musi kupować BF5?  a takiego wała!   prędzej kupie kolejnych 10 kluczy bf4 niż ten nowy "twór" . Szkoda tylko 2200h i statystyk!

 

 

Wiadomość 19 z 35 (1 533 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Apprentice
Do wszystkich krytykujących PB. Powiem krótko: EB nigdy nie dostarczy oficjalnie żadnych dowodów, bo to sprawi, że hakerzy i ludzie, którzy sprzedają kody, natychmiast zniszczą PB i prawdziwa ochrona przed cheaterami w BF3 czy BF4 będzie iluzją. Moim zdaniem fałszywe bany PB to absolutny margines, a 99% osób płaczących na forach, że "zostali zbanowani za nic" to BS (dla tych co nie rozumieją, niech zobaczą sobie w wikisłowniku co oznacza angielski skrót BS). PunkBuster to jedyny anty-cheat, który pozwala na przesyłanie dziennika serwera, śledzenie gracza i robienie zrzutów ekranu pozwalających administratorom serwerów wykryć oszustów, zanim jeszcze formalne wykrywanie zostanie dodane do systemu anticheat. Każde inne anticheaty jak Fairfight, VAC, Easy Anti-Cheat, BattlEye itp., nawet w połowie nie są tak dobre jak PB. Dlatego PB ma najwięcej wyłapanych oszustów, którzy później na forach wrzeszczą, że nie wiedzą za co dostali bana.
Wiadomość 20 z 35 (1 514 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem