Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

autor: BlackyJoe00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★ Novice

Witam, chciałbym zapytać czy EA coś wie na temat ostatnich banów PunkBustera. Wielu graczy w tym ja zostało zbanowanych globalnie bez żadnego powodu. Tickety do EvenBalance zostały oczywiście całkowicie olane (cały czas odpisuje bot twierdząc iż PB jest nieomylny ale w sumie to nie mogą udowodnić, że ktoś oszukiwał!).

 

linki do tematów na forum BF:

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3191/rozlaczenie-z-gra-wyrzucil-cie-punkbuster-podan...

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3198/pomocy-dostalem-bana

 

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3199/problem-z-punk-busterem

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/138109/you-were-kicked-by-punkbuster

 

Czy EA może wystosować jakiegoś maila do EvenBalance z zapytaniem co może powodować naruszenie zasad PunkBustera u tak dużej ilości graczy w ostatnim czasie? 

Wiadomość 1 z 35 (3 664 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

Community Manager (retired)

Informacja

 

Temat zawieszeń od strony Punkbuster, został nie raz już poruszany, również na dedykowanym forum Battlefield 4, gdzie w owym odnośniku znajdziecie oficjalne stanowisko w tej sprawie. 

 

Osoby, które otrzymały blokadę, zalecam kontakt ze stroną Even Balance, celem odwołania. 

 

Temat zamykam, gdyż wszystkie informację zostały już przekazane i wymiana uwag/język wypowiedzi niektórych osób, których ban nie dotyczy, celowo zmierza do kłótni i odbiega od tematu. 

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 35 z 35 (3 908 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

Community Manager

Witaj @Flaczex

 

Dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na te przypadki, nie mniej PunkBuster (EvenBalance) jest niezależnym serwisem, który nie podlega jurysdykcji Electronic Arts. Wszelkie spory tyczące się nałożonych ograniczeń, należy rozwiązywać bezpośrednio z Even Balance. 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. 

Wiadomość 2 z 35 (3 640 wyświetleń)

Dot.: BF4 PunkBuster global ban - problem wielu graczy

★★ Novice

Wszystko świetnie tylko, że dla nas stroną umowy nie jest jakis Punk Buster. To jest firma dzialajaca na Państwa zlecenie. My zaś związani jesteśmy umową z Państwem, z ktorej to umowy obecnie Państwo sie w takiej sytuacji nie wywiązujecie ale... pobrano od nas opłate. Słabe? Stworzyliście Państwo w tym momencie chwiejną konstrukcję tzn. pobraliście Państwo opłatę dając mozliwosc korzystania z gry, ale nie odpowiadacie za to ze podmiot trzeci blokuje jak popadnie uzytkownikom dostep do korzystania z gry czyli przedmiotu umowy. Sam jestem w takiej sytuacji i punk buster nie odpowiada drodzy Panstwo na zgloszenia ani slowem. Ja juz pisalem do nich 3x. Gratuluje podejscia do klienta i zenujacego w mokej ocenie odsylania klkenta do podmiotu trzeciego ktory bez powodu blokuje uzytkownika bez podanja przyczyny, a potem calkowicie lekcewazy zgloszenia w tej sprawie Wink Akurat jestem powaznym czlowiekiem i dzialam profesjonalnje na wielu biznesowych frontach i takie podejscie jesli reprezentowalbym ja lub ktorys z moich dostwcow byloby ocenione jednoznacznie jako naganne i na poziomie tzw. firmy krzak, a nie firmy odpowiedzialnie prowadzacej biznes. 

Uprzejmie pozdrawiam,

MM.

Wiadomość 3 z 35 (3 525 wyświetleń)

Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★ Novice

Witam.

 

Mam problem od paru dni z punkbuster'em, gdy dołączam do serwera od razu zostaje wyrzucony przez punkbuster'a bez żadnego powodu. Jedyne co jest napisane w Informacji o błędzie jest to:"Zostałeś wyrzocony  przez punkbuster." .

 

Reinstalowałem, usuwałem, aktualizowałem, dodawałem do wyjątków, reinstalowałem całą grę/origina, robiłem praktycznie wszystko co znalazłem w internecie na temat wyrzucania przez punkbuster lecz żadne rozwiązanie nie pomogło. 

 

Z góry dzięki Standard smile

 

Wiadomość 4 z 35 (3 221 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

[ Edytowane ]

Witaj

 

Z Punkbuster niestety mogą występować pewne problemy, okazje kilka porad:

 

Wiadomość 5 z 35 (3 210 wyświetleń)

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★ Novice

Robiłem wszystko z tych linków i nic nie pomogło Frown

Wiadomość 6 z 35 (3 192 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

A czy wyskakuje jeszcze jakiś komunikat? np tego typu:

1.jpg

 

Spróbuj jeszcze >TYCH< rozwiązań.

Wiadomość 7 z 35 (3 183 wyświetleń)

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★ Novice

To jest jedyny komunikat jaki mi wyskakuje:

:PUNKBUSTER KICK.JPG

 

Żadno z tych rozwiązań nie pomogło. Przerabiane były już wcześniej, dzisiaj też próbowałem lecz nadal nic :/

Wiadomość 8 z 35 (3 169 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★★★ Newbie

Mam ten sam problem. Gdy wchodzę na pewne serwery to mnie natychmiast wyrzuca. Zauważyłem że dzieje się to jak tylko dotknę gałki pada od XBOX, którego podłączyłem do PC. Gdy ruszam myszą to nie ma takich objawów. Na innych serwerach gram padem bez problemu. Zaczęło mnie wyrzucać dopiero wczoraj. Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Wiadomość 9 z 35 (3 120 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez Punkbuster.

★★★ Newbie
Przyłączam się do problemu. Wyżej wymienione kroki nic nie pomogły. Ani dodawanie do wyjątku a nawet ponowna instalacja systemu oraz samej gry. Pisałem do firmy Punkbuster i zero odzewu. Totalnie mnie olali. Jeśli nie moge grać to może podeślijcie inną gierke w zamian bo szkoda wywalonej kasy w błoto. Nadmienię, że sporo godzin już pograłem i żal się rozstawać z gierką
Wiadomość 10 z 35 (3 076 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem