Dot.: BF4 PC - nie wrzuca na ten serwer co trzeba

autor: mamed15
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF4 PC - nie wrzuca na ten serwer co trzeba

★★★ Newbie

Witam. Mam problem. Gram od niedawna w BF4 -> PC. Wybierając jakiś serwer, na którym jest np 61/64 graczy, wrzuca mnie bardzo często na serwer gdzie jest ich maxymalnie 20, czasem nawet na taki gdzie jestem 1 na 1... Co jest?! Może ktoś mi to wytłumaczyć? Właczam multi cały czas przez battleloga, wybieram różne serwery i moze 1 na 10 prób udaje mi się władować tam gdzie rzeczywiście chce, reszta to puste serwery, albo z mniejsza ilością ludzi niż miałobyć. Zawsze przed dołączeniem odświeżam i sprawdzam jaki serwer ile ma kuponów i wchodze na taki gdzie jest minimum 300. Nawet czekam kilka minut, może inni się wczytują, no ale nic z tych rzeczy... Ktoś pomoże?

Wiadomość 1 z 3 (887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF4 PC - nie wrzuca na ten serwer co trzeba

★★★ Newbie

bym zapomniał, jeśli wchodze na serwer X i okazuje sie ze zamiast 60 ludzi jest 20, minimalizuje gre i wchodze raz jeszcze na ten sam serwer i pokazuje info, że jestem na nim zalogowany..

Wiadomość 2 z 3 (881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF4 PC - nie wrzuca na ten serwer co trzeba

★★★★★ Novice
Jest to bład battleloga, polecam przed dołączeniem do gry sprawdzić ilość ludzi na serwerz, trzeba to zrobić przez przeglądarkę, aby to zrobić kilkasz na przycisk "pokaż pełną stroną serwera"
Wiadomość 3 z 3 (844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem