[BF4] Brak możliwości pobrania DLC - badany problem

autor: shvdxwv2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[BF4] Brak możliwości pobrania DLC - badany problem

[ Edytowane ]
★ Novice

WItam, Niedawno nabyłem battlefield 4 zainstalowałem go i do tego dodatek drugie uderzenie, chwile potem musiałem wyjść z domu więc anulowałem pobieranie i wyłączyłem komputer. Gdy następnym razem włączyłem komputer nie miałem możliwości pobrać reszty dodatków proszę o pomoc.

Wiadomość 8 z 20 (2 900 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [BF4] Brak możliwości pobrania DLC

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Ajvan_XD @shvdxwv2 @Str4v3 @Rafal20156

  

Witajcie!

 

Na chwilę obecną dział Origin bada problem pobierania dodatków w grach własnie BF 4 oraz Sims. Z kroków, które możecie spróbować to: 

 

  • Odinstalowanie aplikacji Origin i ponowne jej pobranie z naszej strony

  • Usunięcie poniższych folderów z katalogu gry (wymusi to ponowną próbę pobrania DLC)

    fe112512.png

  • Zajrzyjcie jeszcze do punktu 5 w tym wątku, gdzie zamieściłem inne porady co do problemów z pobieraniem.

PS. Oznaczam ten wątek jako rozwiązanie dla lepszej widoczności.

Zobacz w watku

Wiadomość 14 z 20 (3 802 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Problem z pobraniem dodatku do bf4

★ Novice

Witam, zakupiłem bf4 w dniu premiery razem z dodatkiem premium. Tydzień temu dostałem nowy komputer i chciałem zainstalować na nim gry. Pobieranie odbyło się bez problemowo, ale nie zostały pobrane pliki dodatku "Drugie uderzenie" oraz "Operacje Społecznościowe". Nigdzie nie mogę znaleźć opcji na zainstalowanie brakujących dodatków. Proszę o pomoc 

Wiadomość 1 z 20 (3 204 wyświetleń)

Battlefield 4 jak pobrać dodatki?

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam. Ostatnio zachciałem pograć z kolegami w Battlefield 4. Pobrałem grę i stwierdziłem, że potem pobiorę także wszystkie dodatki. Niestety po restarcie Origin który musiałem zrobić, w menedżerze pobierania nie pokazywało mi DLC. Próbowałem restartować Origin, wylogować się oraz włączyć tryb offline. Nic nie pomogło. Wchodziłem też w zakładkę zawartość dodatkowa, lecz tam widnieje tylko opcja zakupu dodatku dla znajomego. Korzystam z Origin na PC. Proszę o pomoc.
Edit: Zauważyłem też, że po uruchomieniu Origin mam wysoki ping w każdej grze. Po wyłączeniu natomiast ping mi spada.

Wiadomość 2 z 20 (3 309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 jak pobrać dodatki?

[ Edytowane ]

Witaj

 

W pierwszej kolejności spróbuj  wyczyścić pliki tymczasowe na Origin i upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji klienta ORGIN. Przydatne informacje znajdziesz w poniższym wpisie:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Pomoc-Origin-aplikacja-najczestsze-problemy-i-ich-rozw...

 

W ostateczności przeinstaluj aplikację oraz wyczyść rejestry systemu przy użyciu programu CCleaner.

Wiadomość 3 z 20 (3 287 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 jak pobrać dodatki?

★★ Novice

Wyczyszczenie plików tymczasowych nie pomogło. Poszukałem trochę na anglojęzycznym forum i znalazłem rozwiązanie. Musiałem przenieść folder z BF4 na pulpit po czym go odinstalować na Origin. Następnie zacząć go pobierać i wkleić folder z pulpitu do ścieżki pobierania. Teraz w kolejce mam wszystkie DLC.

Wiadomość 4 z 20 (3 331 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobraniem dodatku do bf4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@10PSK, @DaKKYyPL W tym wątku znajdziesz potencjalne rozwiązanie]

Wiadomość 5 z 20 (3 158 wyświetleń)

nie moge pobrać dodatku ostateczna rozgrywka

★★★ Newbie

No więc tak kupiłem sobie bf4 premium edition no i co? Pobrałem wszystkie dodatki oprócz Ostatecznej Rozgrywki, ponieważ zamiast pobierz jest tam po prostu napisane szczegóły i nic więcej nie moge zrobić. Prosze o pomoc

Wiadomość 6 z 20 (3 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

BF4 DLC Problem

★★★ Newbie

Witam, mam pewien problem pobrałem BF4 i Anulowałem pobieranie dodatków bo chciałem szybciej pograć , teraz nie wiem jak pobrać te dodatki ponownie proszę o pomoc PS: Posiadam BF4 Premium więc na pewno mam je odblokowane ale powtórzę że nie wiem gdzie je pobrać ponownie...

Wiadomość 7 z 20 (2 867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [BF4] Brak możliwości pobrania DLC

@shvdxwv2

 

Witaj

 

Na początek spróbuj wyczyścić pamięć podręczną Origin instrukcja.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 20 (2 873 wyświetleń)

Nie mogę wznowić pobierania dodatku Battlefield 4

★★★ Newbie

Witam 

Mam bardzo duży problem kupiłem 2 dodatki i nie mogłem ich pobrać wiec odinstalowałem grę i wszystko było ok przy ostatnich 2 minutach pobierania pierwszego dodatku zawiesił mi się orgin 

gdy odpaliłem wtedy nic nie było w kolejce do pobierania. Proszę o szybką pomoc.

 

Wiadomość 10 z 20 (2 845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem