Dot.: BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

autor: Lornett
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

★★ Novice

Witam!

Wchodzę w origin, wybieram BF 4 i klikam graj. Gra włącza mi się przez przeglądarkę.

Ostatnio namówiłem brata do zakupienia bf 4 i naprawde miło zaskoczył mnie interfejs jak w bf 1. Niestety u mnie go nie ma.

Owszem mogę do niego wejść na około przez bf 1, jednak wtedy nie mam mozliwości gry ze znajomymi.

 

Więc pytanie brzmi: Co uczynić aby zasmakować nowego interfejsu BF 4 i nie oglądać tego brzydala z przeglądarki, który okłamuje mnie notorycznie, że znajomi są offline podczas gdy tną w bfa w najlepsze.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (1 560 wyświetleń)

Dot.: BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

★ Novice
Witam
mam identyczny problem niestety jak wchodzę przez bf1 i klikam aby mnie przeniosło to i tak mnie wyrzuca na battleloga i nie mogę grać...
Wiadomość 2 z 5 (1 539 wyświetleń)

Dot.: BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

Community Manager

Hej @xDYRUx @Lornett

 

Upewnijcie się, że na battlelogu macie zaznaczoną opcję "Uruchamiaj grę bez użycia wtyczek sieciowych."

 

bf4.bmp

Wiadomość 3 z 5 (1 531 wyświetleń)

Dot.: BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

★★ Novice

Tak, jest zaznaczona.
Zauważyłem też, że zawsze za pierwszym razem wyskakuje mi komunikat o źle podanym haśle. Czyściłem ccleanrem przeglądarki, nie pomogło.

Wiadomość 4 z 5 (1 514 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF 4 włącza się przez przeglądarkę, brak interfejsu

★★ Novice
Wczoraj raz BF 4 odpalił się przez aplikacje, bez przeglądarki.
Cud nad Wisłą
Wiadomość 5 z 5 (1 496 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem