Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

autor: smok1972
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

★★ Novice

"@bart_pp82 - nie można było tak od razu ? Przybijam wirtualną piątkę High five"

 

pewnie i można i nawet należało (my bad - shame on me Embarrassed) - hardcore pracy + szalone acz krótkie info Origin, analiza słów "zainstaluj 30GB...." = dziś i na week no chance no i gwizdek puścił samokontrolę w orbitę marsa - muszę jakie amulety na złe moce zainstalować he he a teraz profilaktycznie zupa chmielowa Standard smile

Wiadomość 11 z 15 (291 wyświetleń)

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

★ Novice

u mnie problem jest ciut inny.....po uruchomieniu aplikacji origin, pojawial mi sie komunikat ze cos poszlo nie tak i poza zakonczeniem programu i wylogowaniem sie nie moglem nic zrobic.

Poszukalem w sieci i tam pojawila sie opcja reinstalacji samej aplikacji bez kasowania sciagnietych gier. Tak tez zrobilem. Teraz origin dziala ale dalej nie widzi BF4....chociaz jest zainstalowany 

 

probowalem ponownie sciagnac BF4 ale tu pojawia sie inny problem....brak miejsca na dysku(system + bf4 i 128gb ssd prawie zapelnone, a nie chce gry na wolniejszym nosniku)

 

 

teraz pytanie czy jezeli skopiuje pliki gry na drugi dysk, zrobie szybka instalacje , po czym przeniose instalke BF4 na poprzednie mniejsce na SSD to czy bedzie dzialac ?

Wiadomość 12 z 15 (285 wyświetleń)

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

★★★ Novice

Widzę słaby punkt pobierania , jak już mam to na dysku a wolnego mam 29 gb to nawet nie zacznie a gdzie tu ma przeskakiwać dyski ssd nie należą do wielkich , a producent gry pewnie o tym nie wie .

Wiadomość 13 z 15 (271 wyświetleń)

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

★★★ Novice

Działa po aktualizacji , ale jak bf1 i gdzie są moje ulubione serwery ?

Wiadomość 14 z 15 (270 wyświetleń)

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

★★★ Novice

Po staremu też można odpalić Standard smile

Wiadomość 15 z 15 (265 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem