Aktualizacja origin a Battlefield 4

autor: smok1972
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktualizacja origin a Battlefield 4

★★★ Novice

 

Po aktualizacji tego programu nie widzi zainstalowanej gry , każe pobrać a gra jest zainstalowana coś da się zrobić ?

Wiadomość 1 z 15 (504 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

Community Manager

Hej @smok1972

 

Po aktualizacji program Origin mógł powrócić do ustawień domyślnych. Powodem Twojego problemu może być fakt, że gra nie jest zainstalowana w domyślnej lokalizacji (C:\Program Files (x86)\Origin Games). 

 

W programie Origin, kliknij w lewym górnym rogu Origin - Ustawienia aplikacji - Zakładka INSTALACJE I ZAPISANE STANY GRY 

 

Sprawdź położenie biblioteki gier i popraw je tak by program Origin znalazł ścieżkę gry. Odśwież bibliotekę gier (Zakładka Gry) , wyloguj się z programu, zaloguj się ponownie - to powinno rozwiązać problem. 

Wiadomość 2 z 15 (496 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

★★★ Novice

Wszystko jest właściwe to jest jeden dysk lokalizacja też domyślna

Wiadomość 3 z 15 (490 wyświetleń)

Battlefield 4 muszę pobierać od nowa

★★★ Newbie

Posiadam zainstalowaną już kopię gry Battlefield 4 (pobieralem już jakiś czas temu) całość się pobrała waży około 31 gb. Dziś po zalogowaniu na konto znów muszę pobrać grę. Proszę o szybką pomoc

Nie wiem czy to potrzebne ale daje screen biblioteki.

Wiadomość 4 z 15 (467 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

★★★ Novice

I najciekawsze jest to że dodatki widzi

Wiadomość 5 z 15 (481 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

★★★ Novice

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: bf4_x86.exe
Wersja aplikacji: 1.7.2.45672
Sygnatura czasowa aplikacji: 5654c8c1
Nazwa modułu z błędem: Core/Activation.dll
Wersja modułu z błędem: 6.3.9600.18233
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 56bb4e1d
Kod wyjątku: c0000135
Przesunięcie wyjątku: 0009d3c2
Wersja systemu operacyjnego: 6.3.9600.2.0.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 1abe
Dodatkowe informacje 2: 1abee00edb3fc1158f9ad6f44f0f6be8
Dodatkowe informacje 3: 1abe
Dodatkowe informacje 4: 1abee00edb3fc1158f9ad6f44f0f6be8

Wiadomość 6 z 15 (480 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

[ Edytowane ]
★★ Novice

No i ja nie mogę co za uczucie podwyższonego krążenia w mnie zaistniało. Jakież to nie nieludzkie tak szastać hojnie dezinformacją o aktualizacji po przez bardzo groźnie wyglądającą nową instalacją całego pakietu, nie mała pojemność zestawu uruchamia wyobraźnię a ta podaję końską dawkę adrealiny. Ale zapewne wina użytkowników jest że informacja wygląda tak jak jest napisana bez dodatkowych wyjaśnień że tak naprawdę te nowe instalowanie przebiegnie od procentu 85-90% zainstalowanej gry oh jakież to banalne proste każdy by się domyślił.

DZięki za wsparcie - uszło jak ze starego pontonu na zime.

good information will keep us calm - share it before be nasty

Wiadomość 7 z 15 (464 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin a Battlefield 4

Community Manager

Hej @smok1972

 

Znalazłem na naszym angielskim forum wątek opisujący podobny problem. Czy mógłbyś kliknąć "Pobierz" w Origin? Instalacja powinna pokazywać ok. 30 gb do pobrania, jednak po chwili powinna przeskoczyć do 80-90%. Jest to związane z aktualizacją do gry, która dzisiaj została wydana. 

 

@bartpp82 Jeżeli chcesz uzyskać jakąkolwiek odpowiedź, proszę żebyś zredagował swój wpis. 

Wiadomość 8 z 15 (457 wyświetleń)

problem z origin i uruchomieniem bf4

★ Novice

Po ostatniej aktualizacji pojawia mi sie w origin taki komunikat :

 

Cóż, to nie poszło zgodnie z planem

Podczas ładowania tej strony aplikacja Origin napotkała problem. Spróbuj załadować stronę jeszcze raz, a jeśli to nie pomoże, uruchom ponownie aplikację lub spróbuj ponownie później.

 

 

nie widzi zadnych gier, jakiekolwiek opcje nie dzialaja.....

 

co mam zrobic?

 

 

Wiadomość 9 z 15 (453 wyświetleń)

Dot.: problem z origin i uruchomieniem bf4

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @0gotay@tonieamertylst

 

Scaliłem wasze posty z tym, ponieważ tyczą się tego samego problemu. Tak jak zostało wspomniane wcześniej. Upewnijcie się, że ścieżka biblioteki jest poprawna, następnie po kliknięciu "Pobierz", pobieranie aktualizacji przeskoczy od razu do 80-90%

 

@bartpp82 - nie można było tak od razu ? Przybijam wirtualną piątkę :eahigh_file:

Wiadomość 10 z 15 (443 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem