nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

autor: Pulsar_MINUS
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★ Novice

Witam.

Napotkałem ostatnio błąd w Waszej grze. Otóż nie można nikogo zaprosić do grupy. Wyskakuje informacja że zaproszenie zostało wysłane, ale osoba która otrzymała zaproszenie i zaakceptowała nie dołącza do grupy. Po chwili dostaję informację "Nie udało się dołączyć do grupy". Próbowałem restartować Origina - czasami to działało, a także weryfikować pliki gry. Obecnie nic nie pomaga. Mam nadzieję że błąd zostanie naprawiony.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 11 (4 295 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★★★ Newbie
@Pulsar_MINUS Moi znajomi też tak mają. Szkoda że EA nic z tym nie robi.
Wiadomość 2 z 11 (3 935 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★★★ Newbie
@Pulsar_MINUS To samo u mnie zapraszam znajomego, on dostaje zaproszenie akceptuje je i wyskakuje błąd..
Wiadomość 3 z 11 (3 924 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

Community Manager

@4izi Czy problem pojawia się również wtedy, gdy Ty otrzymujesz zaproszenie od znajomego? Wykonajcie oboje, kroki zawarte w tym artykule.

 

@NoizerTheRogue Rozumiem, że Ciebie ten problem nie dotyczy i nie masz problemu z zapraszaniem i dołączaniem do grup?

 

Kto jest Waszym dostawcą internetu? 

Wiadomość 4 z 11 (3 911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★ Novice

Witam!

Uważam że podesłany artykuł "Rozwiązywania problemów z połączeniem" jest nietrafny ponieważ: 

- połączenie z grą oraz z serwerami gry jest nawiązane i w każdym dowolnym momencie można dołączyć do rozgrywki,

- aplikacja Origin działa w trybie online i lista znajomych jest wyświetlana prawidłowo.

Problem polega na tym że w grze w menu głównym po prawej stronie tam gdzie jest lista znajomych online podczas zapraszania do drużyny/zespołu/oddziału nie udaje się dołączyć do grupy osoby, która zapraszała. Gra jakby "męczy się" by dać nas do grupy, po paru sekundach zazwyczaj od 5 do 10 pojawia się błąd Nie udało się dołączyć do grupy. Jeśli chodzi o dostawcę internetu to Syrion. Połączenie z internetem jest stałe więc raczej można to wykluczyć, a prędkość na pewno nie jest winna ponieważ posiadam światłowód. Jeśli Państwo życzą sobie to spróbuje podesłać screeny z owego błędu. Chciałbym jeszcze dodać (nie wiem czy się powtarzam) ,że spełniam minimalne wymagania sprzętowe do grania w tą grę. W załączniku przesyłam zrzut ekranu programu diagnostycznego DXDIAG.

Dziękuje i pozdrawiam!

Wiadomość 5 z 11 (3 905 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★★★ Newbie

Mnie ten problem również niestety dotyczy. Mnie oraz moich znajomych. Moim internet provideren jest INEA. Moich znajomych również.

Wiadomość 6 z 11 (3 890 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba To co opisuje @Pulsar_MINUS to też nasz przypadek.
Wiadomość 7 z 11 (3 888 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★ Novice

@Pulsar_MINUS Sam bym lepiej tego nie opisał. To samo tutaj. Dostawca Orange, Światłowód. Jedyne co mi kiedykolwiek nie działało poprawnie to właśnie dołączanie do grupy/zapraszanie w BF-1, cała reszta odkąd mam internet działa znakomicie więc nie mówcie że to problemy z dostawcą czy sprzętem. Proszę mnie nie zrozumieć źle, Battleifeld 1 to wspaniała gra ale daliście nam okręt lądowy z poluzowanym siedzeniem kierowcy. Niby nic takiego ale po czasie może denerwować. Taka czynność jak tworzenie/zapraszanie i modyfikacja grupy to podstawa. Zajmijcie się tym.

Wiadomość 8 z 11 (3 856 wyświetleń)

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★ Novice

Witam, mam ten sam problem. Jestem ciekaw czy jest juz moze jakies rozwiazanie?

Wiadomość 9 z 11 (3 637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie można dołączyć do grupy w battlefield 1

★★★ Newbie

EA, proszę zróbcie coś z tym, ponieważ jest już 2020 rok a ten problem dalej nie został naprawiony...

Wiadomość 10 z 11 (2 156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem