Dot.: dostosuj żołnierza

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

dostosuj żołnierza

★★ Guide

dostosuj żołnierza znów nie działa czy ta gra będzie w końcu bez błędów ?

Wiadomość 1 z 22 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

Witaj

 

W czym konkretnie leży twoj problem. W menu dostosuj żołnierza możesz zmienić tylko bronie oraz dodatkowe EQ,  grałem wczoraj i nie mam żadnego problemu z tym.

Wiadomość 2 z 22 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

★★ Guide

problem już występował

Wiadomość 3 z 22 (713 wyświetleń)

Dot.: dostosuj żołnierza

★★ Guide

ekran ładowania

Wiadomość 4 z 22 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

Community Manager (retired)

@kot19732 

 

Mogą występować chwilowe problemy z synchronizacją stanu żołnierza (ilość obligacji, odblokowania itp.), zazwyczaj rozwiązuje to uruchomienie ponowne gry. Jak @SylwesterSpalony wspomniał, po mojej stronie również nie zaobserwowałem problemu z tą zakładką.

 

Co możesz zrobić jeszcze to:

 

WYCIĘCIE (np. na Pulpit) folderu twinkle z katalogu ustawień gry ( Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty) i restart gry!

 

453451111.PNG

 

 

Wiadomość 5 z 22 (699 wyświetleń)

Dot.: dostosuj żołnierza

★★ Guide
wycinanie nic nie pomogło
Wiadomość 6 z 22 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

★★ Guide

problem nadal nie rozwiązany ,czy ktoś ma taki sam?czy będzie jakaś aktualizacją ze strony ea ?

Wiadomość 7 z 22 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

Community Manager (retired)

@kot19732 

 

W dniu jutrzejszym ma się pojawić aktualizacja klienta gry, która ma wprowadzić parę "Quality of Life" poprawek do samej gry. Na tą chwilę poczekaj do jutra i pobierz wspomnianą łatkę (jak będzie dostępna live) i sprawdź. Jeśli nadal będzie problem, odinstaluj grę i raz jeszcze wykonaj powyższe kroki z folderem ustawień (wycinanie itp.)

 

Wiadomość 8 z 22 (654 wyświetleń)

Dot.: dostosuj żołnierza

★★ Guide

aktualizacja  i odinstalowanie gry itd nic nie pomogło problem pozostał

Wiadomość 9 z 22 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dostosuj żołnierza

Community Manager (retired)

@kot19732 

 

Jak u naszego Czempiona @SylwesterSpalony u mnie ten problem nie występuje, dlatego winny jest czynnik lokalny. Spróbuj zresetować router (odłącz na 1 min od zasilania) +  poniższe:

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

RESET USTAWIEŃ GRY

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Powodzenia Fingers crossed

Wiadomość 10 z 22 (624 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem