Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

autor: zimorodek123456
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

battlefield 1 komunikat lub blad

★★★ Novice

Witam mam taki problem z btf 1 na poczatku mialem komputer i3 3.2ghz  radeona 6870 8gb ddr3 noi gra szla slabo zmienilem komputer na i5 6600k radeon zostal (6870 1gb) ddr4 8gb plyta msi z170a-g43 plus noi szczerze wiekszej roznicy nie zauwazylem pomyslalem ze trzeba walnac formata bo ktos napisal mi ze gra kozysta ze starych procesorow graficznych jakos tak,dodam ze nowy komputer odpalil ( odziwo ) bez sterownikow wgl windows sie uruchomil noi dogralem z msi.com sterowniki i sterowniki do amd,burdel na kolkach, i stwierdzilem ze trza zrobic tego formata noi formata zrobilem w gralem windowsa 10 gra sie zrobila odpalam gra sie uruchamia i na wejsciu mam komunikat 

 

Grajac w batlefield 1 automatycznie udostepniasz swoj profil statystyki i status sieciowy innym uzytkownikom gry i aplikacji towarzyszacej btf campion konto ea jest miejscem gdzie mozesz spersjonalizowac udostepnienie danych za posrednictwem ustawien prywatnosci ktore beda respektowane w aplikacji campanion.zmiany wejda w zycie po restarcie gry.

 

Na internecie nic nie pisze sa 2 posty jeden nie wie drogi sie sprol domnie cyt: kto sprzedal btf 1 12 latkowi to go grzecznie nie grzecznie wyjasnilem 

probowalem przeroznych rzeczy wylaczylem origin w grze wylaczylem przechowywanie w chmurze i te save co ja jeszcze robilem hmm tutaj mi napisal dzis dopiero jakis ziomeczek zebym wywalil xboxa kontrolera no to go wywalilem w regedit i tam jakas mala zabawa,, folder btf1 w dokumentach  zmienilem na btf 1 kopia i odrazu uruchomilem jako administrator kolejnosc zmian w originie chyba nie ma znaczenia co wylaczam tylko te dokumenty chyba i ta kopia , hmm a folder w dokumantach twinkie wyciolem i na pulpit tez piasek z tego wyszedl nie wiem co mam juz zrobic z takim czyms sie nie spotkalem zeby tak malo o tym bylo pisane jeszcze sobie myslalem ze nie mam jakis kontrolerow do neta v creditsy microsoft visuale ? ale co ma piernik do wiatraka, a nie umiem zrobic screena tzn biore print screen i mi nie wkleja jakbym chcial tu zamiescic zdjecie ale mysle ze opisany blad albo raczej komunikat bedzie prawomocny ! xD

 

Z góry dziekuje wam czekam na odpowiedz! 

Wiadomość 1 z 8 (3 285 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

Wiadomość 2 z 8 (3 268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

★★★ Novice

patrzylem  niestety nie dziala  ale dzieki 

Wiadomość 3 z 8 (3 263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

Wiadomość 4 z 8 (3 553 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

★★★ Novice

Podziekowania wyslane na priv  Standard smile 3 dni z zycia wyjete po 5-6h  i wkoncu jest !!!

 

dla zasady wystarczy sciagnac ,,monitorvJoy,,i tam na dole zaznaczalem klawisze myszka a nawet nie wiem czy trzeba bylo i po tym uruchamiacie  gre i mozecie kliknac ,,ok,,

 

jezeli komus nie zadziala w co watpie to w originie odznaczyc przechowywanie save w chmurze i wylaczyc zakladke origin w grze 

 

temat zamykam 

 

Wiadomość 5 z 8 (3 224 wyświetleń)

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

★★★ Newbie

Jak sciagam to MotionJoy to tam jakas reklama wyskakuje i nie jest nic napisane klawisze myszka )):

 

 

Wiadomość 6 z 8 (3 073 wyświetleń)

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

@TheTamerOfVirgin

Dla bezpieczeństwa i pewności najpierw skorzystaj z wcześniejszych kroków:

WYCIĘCIE (np. na Pulpit) folderu twinkle z katalogu ustawień gry ( Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty) i restart gry!

 

453451111.PNG

ODŁĄCZENIE PADA przed uruchomieniem gry.

 

DODATKOWO:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Sprawdź również czy Twój AV/Firewall nie blokuje tej aktualizacji w tle.

Wiadomość 7 z 8 (3 061 wyświetleń)

Dot.: battlefield 1 komunikat lub blad

★★ Novice
@zimorodek123456 A trzeba spełnić wymagania jeśli chodzi o kartę graficzną ?
Wiadomość 8 z 8 (1 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem