Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

autor: GzikuuPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★★★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia, problem pojawił się u mnie nagle ponad tydzień temu i do dziś sytuacja się nie zmieniła.
Co się dzieje? Podczas customizacji każdej z czterech klas, zarówno na ekranie "dostosuj żołnierza", w Companion na Androidzie i na komputerze, zmiany których dokonałem nie zapisują się, a gra sama narzuca swoje konfiguracje sprzętu. Dla przykładu: chcę grać szturmowcem ze strzelbą bez bagnetu, ustawiam to, a gra przy każdorazowym uruchomieniu czy zmianie mapy z powrotem umieszcza bagnet na mojej broni. To samo tyczy się przybliżenia celowników, jak i samych broni- wsparciem chcę grać KM Lewis, a gra sama domyślnie, po każdym moim wyborze ustawia MG15. Tyczy się to wszystkich klas jak i wszystkich broni, w tym do walki wręcz. Przedwczoraj pojawił się dodatkowo problem ze skórkami na broniach. Po wybraniu nowo wylosowanej skórki i umieszczeniu jej na broni, np. Dragon do Gasser, gra również tego nie zapisuje i przy każdym uruchomieniu czy zmianie mapy muszę to robić ręcznie. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jest to uciążliwe i nie da się tak grać.
Wybierz swój region Europa

Podczas customizacji każdej z czterech klas, zarówno na ekranie "dostosuj żołnierza", w Companion na Androidzie i na komputerze, zmiany których dokonałem nie zapisują się, a gra sama narzuca swoje konfiguracje sprzętu. Dla przykładu: chcę grać szturmowcem ze strzelbą bez bagnetu, ustawiam to, a gra przy każdorazowym uruchomieniu czy zmianie mapy z powrotem umieszcza bagnet na mojej broni. To samo tyczy się przybliżenia celowników, jak i samych broni- wsparciem chcę grać KM Lewis, a gra sama domyślnie, po każdym moim wyborze ustawia MG15. Tyczy się to wszystkich klas jak i wszystkich broni, w tym do walki wręcz. Przedwczoraj pojawił się dodatkowo problem ze skórkami na broniach. Po wybraniu nowo wylosowanej skórki i umieszczeniu jej na broni, np. Dragon do Gasser, gra również tego nie zapisuje i przy każdym uruchomieniu czy zmianie mapy muszę to robić ręcznie. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jest to uciążliwe i nie da się tak grać.

Wiadomość 1 z 9 (1 990 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

Witaj

 

Aplikacja Companion ma małe problemy z paroma opcjami, polecam opcję dostosowania z poziomu gry, czy tam ten problem też występuje? Z poziomu gry masz możliwość stworzenia do 3 profili jakich broni chcesz używać.

Wiadomość 2 z 9 (1 925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, 

 

Od początku problem występował z poziomu gry. Z Companion skorzystałem dopiero dzisiaj z bezradności. Myślałem, że może to coś zmieni, ale niestety nie. Problem nawet jest z profilami, ponieważ próbowałem ustawić swój setup na każdym i dzieje się to samo. W dodatku pozmieniałem nazwę setupów na "A,B i C" i po ponownych uruchomieniu gry wracają stare domyśle nazwy "zestaw wyposażenia ( 1 )" itp. Na każdym profilu w każdej klasie ustawiam swój ulubiony setup broni wraz z dodatkami i na każdym profilu po ponownym uruchomieniu gry nie jest to zapisywane. Próbowałem nagrać wideo funkcją Share Play, ale po zrestartowaniu gry restartuje się też nagranie, także nie mam możliwości pokazać zmiany. Może wskazówką będzie to, że problem zaczął się po tym jak serwer automatycznie wyrzucił mnie z jednej z operacji. 

Wiadomość 3 z 9 (1 922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★ Apprentice
Witam .
Jestem graczem który ma taki sam problem jak gracz GzikuuPL.
(Mam błąd w grze od 27 Luty 2018 r.)
Proszę o pomoc / info - nie chcę zakładać nowego tematu dotyczącego tego samego błędu.
ps: próbowałem wszystkich znanych mi opcji z pozycji usera.
Wiadomość 4 z 9 (1 816 wyświetleń)

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★ Novice
Czesc.
U nie jest podobnie.
Wykasowane xp/modele broni jak i skorki.. itp w dostosawaniu zolnierza.Natomiast wchodzac na companiaona wszystko jest.Brak mozliwosci poradzenia sobie z tym. Jako klient mam nadzieje,ze problem bedzie rozwiazany w dosc szybko.
Pozdrawiam.
Wiadomość 5 z 9 (1 803 wyświetleń)

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★★★★ Newbie
Czesc.
Ten sam problem z resetem usrawien i broni zolnierza.Pierwsxy raz wystapil po ostatniej latce naprawiajacej klatkwanie animacji pidczas trafien w przeciwnika.Na ten moment preoblem z resetowaniwm wystepuje caly czas.
Wiadomość 6 z 9 (1 786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★★★ Novice
Drodzy koledzy. U mnie co prawda teraz ten problem nie występuje, jednak wcześniej został rozwiązany i już jest dobrze. Skontaktowałem się z pracownikiem EA poprzez infolinię i uzyskałem informację, że następny patch naprawi ten problem i tak też się stało. Co prawda trzeba było na niego czekać kupę czasu (około 2 tygodni. Jednak zostało to naprawione. Musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na łatkę.
Wiadomość 7 z 9 (1 779 wyświetleń)

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Poprawiam;

EDIT - soory za wpis po ponownym zalogowaniu -ustawienia są już poprawne.

Dziękuje EA :-)

 _______________________________________________________________________________________

Witam ponownie.

Jestem ciekaw czy problem będzie kiedyś poprawiony ?

Czy zostaliśmy jako userzy potraktowani bez empatii ze strony suportu.

Dopisze że:

Błąd (brak wyposażenia żołnierza w grze bf1 na poziomie zdobytym np. lvl70) powstał prawdopodobnie po

 

Rozegraniu ponownie kampanii - w czasie pobierania ostatniej łatki.

 

Polecam się uwadze

__________________________________________________________________________________________

WeryBigOrg

 

POPRawiam :-)

 

 

Wiadomość 8 z 9 (1 737 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyposażenie żołnierza nie zapisuje się i automatycznie resetuje.

★★ Novice
Witam
Po raz kolejny nastapil problem z dostosowaniem zlonierza.
Wyzerowane obligacje/brak dostepu do skorek i broni.
Ostanio nawet byly problemy z wejsciem do tegoz menu i po prostu wywalalo.ogolnie cos bylo nie tak.Muzyka zacinala sie w polowie i robila sie petla.Nie wiem czy to wada nowej aktualizacji czy moze cos innego.Bylo by fajnie gdyby wrocilo wszystko do normy . Standard smile
Wiadomość 9 z 9 (1 627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem