Specjalizacja ,,zasłona''

autor: Red2404
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Specjalizacja ,,zasłona''

★★★ Novice

Witam  W tym tygodniu wykonywałem medale i jeden z nich sprawił mi mały kłopot. Chodzi mi o medal ,,Srebrna Tarcza, 1 klasa'' mianowicie w trzecim punkcie jest napisane że muszę zabić 10 wrogów mając, aktywowaną specjalizację ,,zasłona'' problem w tym iż takiej chyba nie ma  w grze. Przeszukałem wszystkie specjalizację w zakładce żołnierza lub przydziałów, ale nie znalazłem takiej po dłuższym zakłopotaniu odkryłem iż aktywowanie specjalizacji ,,Osłona'' zalicza mi zadanie. Rozumiem, że może być to tylko literówka,błąd w tłumaczeniu lub po prostu ja nie zauważyłem, ale jeżeli ktoś ma specjalizację ,,Zasłona'' proszę niech odpiszę. Dodam, że odblokowałem wszystkie dostępne specjalizacje.

 

Jeżeli faktycznie w grze nie ma tej specjalizacji warto to zgłosić. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 5 (761 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Specjalizacja ,,zasłona''

Hej,

Sprawdziłem dokładnie temat. To tylko błąd w tłumaczeniu, których niestety trochę występuje przy opisach orderów.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (914 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Specjalizacja ,,zasłona''

Hej,

Sprawdziłem dokładnie temat. To tylko błąd w tłumaczeniu, których niestety trochę występuje przy opisach orderów.

Wiadomość 2 z 5 (915 wyświetleń)

Dot.: Specjalizacja ,,zasłona''

★★★ Novice

Hej

Dziękuje za szybką odpowiedź , ale czy jest szansa na poprawienie tego? Dla innych, może to być mylące tak jak dla mnie.

Wiadomość 3 z 5 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Specjalizacja ,,zasłona''

To już niestety nie jest pytanie do mnie. Szansa jest zawszę lecz ciężko określić czy tłumaczenie zostanie poprawione.

Wiadomość 4 z 5 (726 wyświetleń)

Dot.: Specjalizacja ,,zasłona''

Community Manager (retired)

Dzięki @Red2404 Star za zgłoszenie błędu w opisie/tłumaczeniu, zgłosiłem to do studia celem poprawy i aktualizacji opisu wymagań co do medalu ,,Srebrna Tarcza, 1 klasa''  ("Osłona").

 

Pozdrawiam serdecznie! :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 5 (664 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem