Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

autor: OliwerMango
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★★★ Novice
Witam Wszystkich. Otóż Bf1 na moim gtxie 1080 od Zotaca 16gb ramu 3000mhz i Ryzenie 7 1700 (Podkręcony do 3.7ghz) oraz Windows 10 64bit występują spadki płynności (Próbowałem komendą renderdevice.renderaheadlimit 5 i cześciowo podziałało z 60-100fps zrobiło się 90-150 Czym mogą być spowodowane spadki? Dodam że gram w FullHd +Czy ktoś wie czy przepustka sezonowa do Bf1 potanieje wraz z premierą "Bf1 Revolution"?
Wiadomość 1 z 9 (3 505 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

Community Manager (retired)

@OliwerMango Witaj!

 

Owy problem został już opisany w tym wątku. Dlatego prosiłbym abyś go śledził i wykonał kroki tam zaproponowane. Ten wpis zamykam jak rozwiązany, gdyż dalszą dyskusję prosiłbym abyście kontynuowali w jednym temacie. Dziękuje! 

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (5 215 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★ Guide
A od kiedy się to dzieje ?
Wiadomość 2 z 9 (3 495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★★★ Novice
Od wzięcia próbnej wersji Battlefiela 1 czyli jakies półtora max 2 tygodnie temu. Teraz mam pełną oczywiście. Tak reinstalowałem i instalowałem z płyty. Podkręcanie ramu i procesora sam nie wiem czy coś dało. Ale na pewno więcej fpsów dało mi przełączenie w panelu Nvidia generowanie obrazu z jakości na wydajność. Ale spadki do 90fps przy 144hz monitorze to koszmar. Z góry dziękuję za pomoc.
Wiadomość 3 z 9 (3 486 wyświetleń)

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★★★ Novice
Patrzałem inne posty o spadkach i napisałeś tam że Włączenie trybu gier w Windows 10 pomaga. Jak go wyłączyć?
Wiadomość 4 z 9 (3 477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★ Guide
Włączenie trybu gier było błędem. Problemem jest aktualizacja Win10 Creators Update która się strasznie kłóci z bf1. Problem zaczął występować po tej aktualizacji oraz po pierwszych patchach wydanych po dodatku. Trwa to jak pewnie poczytałeś jakieď 3 miesiące. Masakra. Ja osobiście mam już gdzieś EA i czekam na CoD. Tyle hajsu poszło. Gra wcześniej działała na ultra płynnie na CQ64 ale popsuli wszystko. Nic więcej nie kupię od nich.
Wiadomość 5 z 9 (3 470 wyświetleń)

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

[ Edytowane ]
★★ Guide

Ta gra od jakiś 3 miesięcy jak piszesz to dno i metr mułu od strony technicznej. Wcześniej miałem 60 naprawde stałych fps na ultra w fhd na dużych mapach i fps nawet nie drgnał lub spadł do 59 a obecnie zrzuca nawet do 30 tak o nawet jak sobie biegne. Teraz nawet jak wczytuje to zacina przed wczorajszą aktualka nawet do 5 fps spadki w czasie ładowania po aktualce rożnie tam 30-50 wcześniej tak nie bylo !!! Szajs 338 zł poszlo ( podstawa + premium)

Wiadomość 6 z 9 (3 462 wyświetleń)

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★★ Guide

Niech Microsoft coś z tym zrobi bo już moja cierpliwość przekroczyła poziom ultra wysoki

Wiadomość 7 z 9 (3 454 wyświetleń)

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

★★★ Novice

Bardzo zły moment sobie wybrałem na załatwienie pc. Że jeszcze Bf chodzi po prostu źle to nie ma tylu graczy.  Może napiszemy najpierw do EA a później do Microsoftu (Windows 10) żeby rozwiązali problemy. + Czuje się jak *, kupiłem Bf'a 1 trzy dni temu w sklepie stacjonarnym za 149zł a bodajże przedwczoraj wyszła wersja complete i to za 169zł. Ale naprawdę zagrałbym sobie na mapach premium ale nie za takie pieniądze bo to jest prawie cała cena gry. Powinni jeszcze obniżyć cenę bo jeśli sama gra kosztuje 110-150zł a premium pass 100-170 (jest przecena i kosztuje 100zł) A edycja "Bf1 Rewolucja" tylko 169zł to premium powinno kosztować mniej. (Ale EA jeszcze chce wydoić trochę pieniędzy z nas więc tak się nie stanie)

Wiadomość 8 z 9 (3 439 wyświetleń)

Dot.: Spadki fps na GTX 1080 w Bf1

Community Manager (retired)

@OliwerMango Witaj!

 

Owy problem został już opisany w tym wątku. Dlatego prosiłbym abyś go śledził i wykonał kroki tam zaproponowane. Ten wpis zamykam jak rozwiązany, gdyż dalszą dyskusję prosiłbym abyście kontynuowali w jednym temacie. Dziękuje! 

Wiadomość 9 z 9 (5 216 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem