SERWERY BF 1

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SERWERY BF 1

Community Manager

@SylwesterSpalony Powinieneś mieć już możliwość dodania hasła do serwera Standard smile

 

Jeśli chodzi o nieśmiertelniki to musisz sprawdzić w lokalnych dużych sklepach sieciowych czy dostępne będą art booki. Niestety nie mam szczegółowych informacji na temat dystrybucji na rynek Polski. 

 

Jeśli chodzi o nieśmiertelniki dodane w ostatniej aktualizacji to ... czekaj cierpliwie na więcej informacji Wink

Wiadomość 11 z 14 (472 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

Tak hasła działają po pracy od razu sprawdzałem myślałem ze dłużej im zejdzie ale pozytywnie się zaskoczyłem Wink

Co do sklepów pytałem po tych większych nawet w empikach i ciężko czasami na "alledrogo" są artbooki ale w kosmicznych cenach myślałem że EA zrobi jakiś sklepik na Polskę Standard smile No nic jak będę zmuszony to zrobię zakupy za oceanem w celu zdobycia tych nieśmiertelników Standard smile Też nie wiem czemu pokazywane są nieśmiertelniki których raczej 95% graczy nie zdobędzie typu "twórcy gry" itp  powinny być moim zdaniem wyświetlane te które realnie można zdobyć.

Wiadomość 12 z 14 (467 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

★ Novice

Przydała by się funkcja aby moderator/admin wybrany przez właściciela serwera, miał możliwość dostosowywania rozgrywki tak jak właściciel.

 Dla przykładu: Serwer jest przypisany do plutonu. Gracze z plutonu chcą zagrać w kąkretny tryb na kąkretnej mapie bez graczy z poza plutonu. W tym czasie nie ma własciciela który by mógł dostosować rozgrywke, ale jest moderator/admin który mógłby to zrobić.  

Mam nadzieje ze bedzie taka funkcja.

Wiadomość 13 z 14 (451 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

★ Guide
To było by niezłe
Wiadomość 14 z 14 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem