Dot.: Reconnect

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Apprentice

Witam, odkąd miewam problemy z nagłym wywaleniem z gry spowodowanym utrata internetu na krótki moment ciekawi mnie jedna rzecz, czemu BF nie posiada opcji reconnecta?

Przynajmniej taka możliwość powinna być w operacjach, ponieważ człowiek poświęca temu mega dużo czasu by zaliczyć cala mapę plus dostać nagrodę w postaci skrzynki a w momencie utraty połączenia tracimy cały swój czas jak i punkty do nagrody... jest to mega frustrujące.

Ja to bym widział to tak w momencie opuszczenia meczu gracz ma 1-2 min czasu do powrotu kiedy tego nie zrobi nie ma opcji reconnecta i zdobycia postępu do skrzynki.

Co o tym sądzicie?

Wiadomość 1 z 7 (644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Reconnect

Witaj

 

Pomysł nie jest najlepszy i raczej nie zostanie nigdy wprowadzony. Ludzie nagminnie by to wykorzystywali na potocznie zwane AFK i nie potrzebne sztuczne blokowanie kolejki. Mi rzadko  kiedy zdarza się wyzwalanie z gry ale to zasługa Internetu a jeśli już, to wybicie XP w Battlefieldach jest na tyle łatwe i skrzynkę praktycznie robi się w jeden max dwa mecze, więc uznaje wprowadzanie takich opcji za zbędny  dodatek.

Wiadomość 2 z 7 (631 wyświetleń)

Dot.: Reconnect

★★ Apprentice

Bardziej tu chodzi o OPERACJE które są dość czasochłonne, sami wiemy jak czasem może długo trwać jedna rozgrywka a niestety bez zakończenia operacji nie mamy postępu do  nagrody za kampanie operacji.

Wydaje mi się że dało by rade coś temu zaradzić. W wielu grach online jest opcja reconnecta  CS:GO/LOL/WOT itp. itd. może szansa powrotu do meczu nie blokując kolejki dla graczy którzy mogą przez ten czas dołączyć do rozgrywki?

Grałem też w alfe BFa 1 Incursions i tam nie wyobrażam sobie by takiej opcji nie było.

To tylko moje gdybania i trochę frustracji po meczu na którym siedziałem prawie godzinę a pod sam koniec zostało mi zerwane połączenie i nici z postępu do nagrody za operacje :P

Miło by było jak by pracownik EA wypowiedział się w tej kwestii czy to w ogóle jest możliwe jak na rozgrywki w bfie Standard smile

 

Wiadomość 3 z 7 (619 wyświetleń)

Dot.: Reconnect

Champion (Retired)

Lepsza opcja aby zdobyte punkty od razu zapisywały się w postępach operacji,jest tak w przypadku postępu w misjach "Droga do Battlefield V".Ten kto robi za AFK i tak zdobywa znikomą ilość punktów więc operacje ogrywa dniami za jedną skrzynkę.

Wiadomość 4 z 7 (612 wyświetleń)

Dot.: Reconnect

★ Guide
Siema ja dużo gram i było by to z sesem bo tak naprawdę jeśli mowa okolejkach to raczej niema za wiele pozdro
Wiadomość 5 z 7 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Reconnect

★ Guide
Ta opcja była by niezła 👍
Wiadomość 6 z 7 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Reconnect

★★ Apprentice

Czy ja wiem, wtedy ludzie po zdobyciu 25k punktów wychodzili by z gry by nie musieć grać do końca mapy. Można by było obmyślić dokładnie jak by to miało wyglądać :P

Wiadomość 7 z 7 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem