Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

Community Manager (retired)

@kacperk189  W sytuacji jak masz dwa foldery w Dokumentach o nazwie "Battlefield 1" oraz "Battlefield 1 kopia" - ten wytnij na Pulpit a oryginalny czyli "Battlefield 1" zmień jego nazwę na np.  na "Battlefield 1 kopia2"

 

Powodzenia!

Wiadomość 11 z 18 (2 913 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

wyciąłem i dałem zapis w chmuże wył. teraz próbuje oby się udało

 

Wiadomość 12 z 18 (2 908 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

mam teraz coś chyba gorszego :BŁĄD SYNCHRONIZACJI PLIKÓW Najnowsze pliki przechowywane w sieci mogą być niedostępne. to źle

Wiadomość 13 z 18 (2 906 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

na tym linku o sterownikach nie ma sterownika do GeForce GTX 960 i teraz po 1 nie dodaje drugiego pliku BattleField 1, a po 2 nie ma ani synchronizacji z siecią ani tego BŁĄD SYNCHRONIZACJI PLIKÓW Najnowsze pliki przechowywane w sieci mogą być niedostępne

 

Wiadomość 14 z 18 (2 892 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

Jeśli wiesz jak sobie teraz poradzić to napisz mi szybko bo już tracęnadzieje

Wiadomość 15 z 18 (2 890 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Czołem! @kacperk189

 

 

Nie bój nic coś jeszcze wymyślimy Wizard

 

Podsumujmy jeśli teraz występuje "BŁĄD SYNCHRONIZACJI PLIKÓW" to wykonaj to co poniżej dokładnie w wymienionej kolejności:

 

  1. Upewnij się, że w bibliotece Dokumenty nie ma folderu Battlefield 1
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!  :eahigh_file:

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i wykonaj ponownie kroki od punktu 1!

 

Co do sterowników TUTAJ  znajdziesz instrukcję jak je pobrać dla Swojej karty.

 

Powinno się udaćFingers crossed

 

Wiadomość 16 z 18 (4 628 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

Dzięki udało się Standard smile rzeczywiście zadziałało wreszcie mogę pograć w BattleField 1 :D

Wiadomość 17 z 18 (2 860 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

Community Manager (retired)

@kacperk189

 

Hej! Dzięki za pomoc w odpowiedzi na pytania innych graczy. Tak trzymaj :eahigh_file:

 

Co do Twojego pytania o polowanie na Easter Egg w BF 1 to pewien znany wyjadacz Battlefielda powinien Ci w tym pomóc Wink 

 

Poniżej zamieszczam link do jego filmiku jako Spoiler bo może ktoś chce na własną rękę odkryć tajemnice słuchawek Cool

 

 

Spoiler

Wiadomość 18 z 18 (2 834 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem