Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

autor: ArmyofOnePL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

★★★ Novice

Po ostatniej aktualizacji do Battlefield 1 mam problem z ustawieniami rozgrywki. Otóż mimo iż miałem wyłączone wszystkie ikonki pokazujące stan połączenia, spadek FPS itp, teraz się to uwidoczniło  mimo iż te opcje mam zaznaczone jako wyłączone. Przywróciłem te ustawienia do domyślnych i jeszcze raz to skonfigurowałem, lecz tym razem na dodatek nie mogę ustawić widocznego rejestru zabójstw. Zmienianie opcji niestety nic nie powoduje. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

★★★ Novice

Może mi ktoś pomóc?

Wiadomość 2 z 6 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Postaramy się kolego coś zaradzić Standard smile  Spróbuj pierwsze skasować folder BF 1 z moje dokumenty i potem uruchom grę wrócą wtedy wszystkie ustawienia standardowe i możliwość dokonywania zamian graficznych w grze. Kolega miał podobny problem i zadziałało.


 

Wiadomość 3 z 6 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

★★★ Novice

Pomogło to w przywróceniu rejestru zabójstw, natomiast żadnym sposobem nie mogę zlikwidować tych irytujących ikonek. jakieś pomysły? Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (576 wyświetleń)

Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

Community Manager

Hej @ArmyofOnePL

 

 

Niestety nie ma możliwości wyłączenia ikonek z poziomu menu, mają one na celu przekazanie informacji na temat Twojego połączenia, bądź konfiguracji komputera. Po optymalizacji obu, ikonki powinny pojawiać się rzadziej lub wcale Standard smile 

Wiadomość 5 z 6 (568 wyświetleń)

Dot.: Problem ze zmienianiem ustawień rozgrywki po ostatniej aktualizacji

★★★ Novice

Wcześniej była możliwość aby mi się to nie wyświetlało. Tylko po tej aktualizacji się coś zepsuło >,<

Wiadomość 6 z 6 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem