Dot.: Problem z użyciem karty graficznej.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z użyciem karty graficznej.

★ Novice

Ostatnimi czasy natknąłem się na dziwny problem z grą, a mianowicie gra nie używa karty graficznej i chodzi tylko na procesorze i pamięci operacyjnej. Skutkiem wcześniej wspomnianego błędu jest bardzo niska wydajność, przez którą zanika cały komfort w graniu. Dodam że w innych grach na moim komputerze problem ten nie występuje, oraz użyłem opcji "napraw grę" w aplikacji origin. Próbowałem również rozwiązać mój problem z poziomu ustawień windowsa w ustawieniach grafiki jednak bez skutecznie. Czy ktoś już spotkał się z czymś takim lub wie jak sobie z tym poradzić?

Wiadomość 1 z 2 (545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z użyciem karty graficznej.

Community Manager

Hej @2137-STEFAN-420

 

Sugerowałbym, żebyś zaczął od czystej instalacji sterownika karty graficznej. Po zainstalowaniu sterownika sprowadź grę do domyślnych ustawień zmieniając nazwę folderu Battlefield 1, który znajdziesz w Dokumentach na np. "Battlefield 1 kopia". Napraw grę z poziomu Biblioteki gier Origin i uruchom ponownie grę. 

 

Miej na uwadze, że sprowadzenie gry do domyślnych ustawień może usunąć Twoje zapisy gier w grze pojedynczego gracza. 

Wiadomość 2 z 2 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem