Problem z uruchomieniem gry (logowanie) błąd 0x8027025a

autor: BadAlekT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem gry (logowanie) błąd 0x8027025a

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Microsoft XBOX One
Opisz pokrótce napotkany błąd: Problem z uruchomieniem gry (logowanie) błąd 0x8027025a
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Niestety sam nie wiem, nawet nie mam pojęcia jakim cudem to się stało
Co się dzieje? Problem jest w tym, że gdy włączam gre Battlefield 1 i mam opcje zalogowania klikam zaloguj i to wszystko cała gra się zawiesza ścieżka dzwiękowa też potem w ogóle nie ma ścieżki dzwiękowej i nagle wraca, ale gra dalej jest zacięta. Po pewnym czasie, ale nie zawsze wyskakuje że uruchomienie gry zajeło zbyt dużo czasu i wyskakuje ten nr błedu 0x8027025a Próbowałem wszystkie sposoby min: Odinstalowywanie gry Odinstalowywanie profilu Restart konsoli całkowity z zachowanymi grami i aplikacjami Usunięcie danych profilu i zajętego miejsca które przeznaczyła sobie gra I błąd cały czas wyskakuje Dodam, że na innym profilu gra działa bez żadnych problemów Czy to może być problem z kontem? Generalnie pojawiło się to po 2 dniach W pon grałem normalnie byłem w grze online i straciłem internet (pare razy), lecz po odzyskaniu internetu dalej mogłem grać bez żadnego błedu, Skonczyłem gre i próbowałem ją włączyć dopiero po 2 dniach natomiast już gra nie chciała normalnie działać. Tak jak napisałem miałem opcje do zalogowania się i cała gra się wieszała i tak jest do dzisiaj. Z góry dziękuje za pomoc. Jak to nie zadział to chyba zadzwonie do supp
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null

Dodaje zdjęcie z komunikatem który wyskakuje, ale bardzo rzadko 

Wiadomość 1 z 1 (3 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem