Dot.: Problem z grupą

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z grupą

★ Novice

Witam,

Mamy z kolegą problem, ponieważ zakupiliśmy ostatnio BFa 1 i nie działa tworzenie oddziału/grupy. W grze wyskakuje informacja że nie udało się dołączyć a w tle wyskakuje błąd origina "Nie udało połączyć się z pokojem. Aplikacja Origin napotkała problem". Wie ktoś jak to naprawić? 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Wiadomość 1 z 5 (878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grupą

Community Manager

Hej @MiLaN_YTPL

 

Problem może być związany z aplikacją działającą w tle, która powoduje tego rodzaju błąd. Zakładam, że problem pojawia się bez znaczenia, który z Was zakłada grupę w grze dlatego oboje rzućcie okiem na ten artykuł. Standard smile 

Wiadomość 2 z 5 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grupą

★ Novice

Dzięki za odpowiedź, ale...
Raz się udało jak kolega stworzył, a później nic, próbowaliśmy z wyłączonym antywirusem i wszystkimi programami w tle, i ja i kolega i za każdym razem wykakuje nie udało się dołączyć do grupy a po Alt+Tab atakuje informacja z origina "Aplikacja Origin napotkała problem" tj. pisałem wyżej :/

Wiadomość 3 z 5 (835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grupą

★ Novice
@MiLaN_YTPL "NIE MOŻNA WEJŚĆ DO POKOJU </br> Aplikacja origin napotkała błąd. Spróbuj ponownie później"
Wiadomość 4 z 5 (833 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grupą

Community Manager

Hej @MiLaN_YTPL 

 

Rozumiem, że wcześniej próbowaliście rozwiązać ten problem z wyłączonymi programami w tle, ale poprosiłbym abyście jeszcze raz spróbowali uruchamiając komputery w trybie czystego rozruchu. Dodatkowo powiedz mi z jakiego połączenia internetowego korzystacie? 

Wiadomość 5 z 5 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem