Dot.: Prob

autor: Palik23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie otrzymuje nieśmiertelnika po wykonaniu easter egga "conflict"
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Trudno to przedstawić,wyszedłem po zrobieniu easter egga,był dźwięk otrzymania Dog Taga/nieśmiertelnika
Co się dzieje? Nie otrzymuje nieśmiertelnika po wykonaniu easter egga "conflict"
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? Conquest
Model karty Nvidia lub AMD GTX 960 Gigabyte 4GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8

Witam

Mam problem,otóż po zrobieniu Easter egga "Conflict" nie dostałem Dog Taga ,wszystko było wykonane w dobry sposób.Wykonałem go w dobry sposób ale nie otrzymałem dog taga.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu,ponieważ siedzenie i robienie go drugi raz byłoby bardzo trudne.

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Community Manager

Hej @Palik23

 

Podczas wykonywania zadania tylko jedna z osób może otrzymać nieśmiertelnik. Jesteś pewny, że Ty byłeś osobą, która wypełniła ostatnie zadanie? Niestety nie ma możliwości przyznania takiego nieśmiertelnika. Jeśli nie pojawił się on u Ciebie, to zadanie należy wykonać jeszcze raz. 

Wiadomość 2 z 3 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted
★★★ Newbie

Tylko ja byłem na serwerze

Wiadomość 3 z 3 (429 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem