Dot.: Odkryte Kodeksy

autor: elenmajerka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Odkryte Kodeksy

★★★★ Guide
Witam
Na początku zadam podstawowe pytanie, czy ktoś z obecnych graczy ma odkryte wszystkie kodeksy ?
Wiadomość 1 z 9 (1 290 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★ Guide

@McPartylivePl

Chodzi o Zeppelina i dosłownie o unieruchomienie silnika, co mi z kolei udało się dokonać wozem artyleryjskim.

 

A tu masz przykład z użyciem działka plot:

 

 

.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 9 (1 365 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Odkryte Kodeksy

Hej. Myślę, że wielu graczy ma już komplet kodeksów. Sam osobiście mam większość. Dokładnie brakuje mi trzech do kompletu.

 

Wiadomość 2 z 9 (1 275 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Myślę że nie wszyscy ale chodzi mi naprzykład o dokładny opis odblokowania tego : Zestrzeliwanie olbrzymów , o którego behemota chodzi i może wskazówkę jak docelowo unieruchomić silnik.
Domyślam się że chodzi tu o sterowiec ale czy unieruchomić znaczyło by zniszczyć sterowiec bo naprzykład pociąg niedawno zniszczyłem i nie mam tego kodeksu
Wiadomość 3 z 9 (1 269 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★ Guide

@McPartylivePl

Chodzi o Zeppelina i dosłownie o unieruchomienie silnika, co mi z kolei udało się dokonać wozem artyleryjskim.

 

A tu masz przykład z użyciem działka plot:

 

 

.

Wiadomość 4 z 9 (1 366 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
No o to mi chodziło, ale swoją drogą to nawalałem ostatnio w to ale nie zniszczyłem do końca Standard smile teraz jestem pewny że dobrą droge wybrałem, wielkie dzięki za poświęcony czasStandard smile

A teraz drugi kodeks z którym mam problem to ;
York i jego M1911, powiem że kolega ma odblokowany ale za chiny nie mogę się z nim dogadać w jaki sposób go odblokował Standard smile
Wiadomość 5 z 9 (1 253 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★ Guide

@McPartylivePl

Myślę, że chodzi tu o użycie wersji M1911 (powiększony) z wyposażenia pilota / czołgisty. 

 

 

W opisie zadania przy kodeksie jest mowa o wersji specjalnej, ale w takim razie jest to nieścisłość (w wersji angielskojęzycznej również jest mowa o wersji "special" a nie "extended").

Wiadomość 6 z 9 (1 230 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

★★★★ Guide
No właśnie, na youtube też zwróciłem uwagę że powiększona wersja, obawe mam bo być może mają do niej dostęp tylko gracze posiadający wersje bf1 kolekcjonerską 😳
Wiadomość 7 z 9 (1 221 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★ Guide

@McPartylivePl

Z tego, co widzę, osiągnąłeś min. 10 rangę klasową pilota, czyli powinieneś mieć dostęp do M1911 powiększonego. Sprawdzisz więc dosyć łatwo - wyposaż broń, wyskocz z samolotu i ubij wroga. Licznik postępu w odblokowaniu kodeksu powinien ruszyć Standard smile

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 8 z 9 (1 217 wyświetleń)

Dot.: Odkryte Kodeksy

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Zaraz tak zrobię bo jeśli chodzi o czołgi to niestety nie mam tej broni , dam znać 😃

Ok no więc gapa zemnie ponieważ nie miałem odblokowane ale wytłumaczę się tym że jak odblokowałem inne to pokazało mi że mam komplet broni fla pilota/czołgisty a jednak jeszcze raz sprawdziłem i m1911powiększone miałem do odblokowania , no cóż nieuwaga , dzięki za pomoc elenmajerka Standard smile Pozdro.
Wiadomość 9 z 9 (1 214 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem