Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

autor: McPartylivePl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nowe Nieśmiertelniki

★★★★ Guide
Witam
Mam propozycje na jedne z następnych dog tagów
a mianowicie na początek trzy dog tagi za czas poświęcony w grze, pierwszy za 500 godzin , drugi za 1000 i trzeci za 1500 dla wytrwałych fanów BF1, zapewne wielu graczy było by zadowolonych i odróżnialo by ich to od niedzielnych graczy z całym szacunkiem dla nich, bo nie każdy ma tyle czasu, pozatym byłby to powód dla ambitnych i zbieraczy nieśmiertelników do których i ja się zaliczam, wspominałem już na innym forum ten temat ale i tu niezaszkodzi, mam nadzieję że twórcy z kożystają z tego pomysłu.
Pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 1 z 16 (760 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

Community Manager

@McPartylivePl,

 

Jakieś pomysły na grafikę jak powinny wyglądać ? Standard smile 

 

 

Albo opcja jednego nieśmiertelnika za 2000h, jak myślisz ? 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 16 (776 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

Community Manager

@McPartylivePl,

 

Jakieś pomysły na grafikę jak powinny wyglądać ? Standard smile 

 

 

Albo opcja jednego nieśmiertelnika za 2000h, jak myślisz ? 

Wiadomość 2 z 16 (777 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

★★★★ Guide
Ok pomyślę nad grafiką a pomysł z 2000h super, a kompromis to 1000h i 2000h, już to słysze jak narzeczona mi to wymówi Standard smile
Wiadomość 3 z 16 (772 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

★★★★ Guide
Witam
To moja skromna propozycja, oczywiście Dice dopracowało by wygląd Standard smile super by bylo jak by to przeszło a mam jeszcze następny pomysł tylko to już związany z plutonami.
Wiadomość 4 z 16 (766 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

★ Guide

Ciekawy pomysł @McPartylivePl. Zastanowiłbym się nad nazwami - fanatyk i maniak są wyrazami bliskoznacznymi; weteran jest już zajęty... może więc "wiarus" (old sweat);

 

 Propozycja nieśmiertelnika przy 2k godzin w grze (z przymrużeniem oka Wink ):

 

Wiadomość 5 z 16 (753 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

★★★★ Guide
Dobre dobre jak dla mnie było by super zamiast fanatyka a maniak to przy 2000h to może być już prawda Standard smile ale napewno wielu graczy by dotarło
Wiadomość 6 z 16 (751 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

[ Edytowane ]
Community Manager

@McPartylivePl Podoba mi się pomysł, ale nie wiem czy "maniac" i "fanatic" wpasują się w grę Wink Chyba trzeba by pomyśleć nad czymś co jest w choć małym stopniu związane z grą czy tematyką wojenną. W wojsku na przykład mogą być nadawane kary aresztu zwykłego lub ścisłego, albo pojść w drugą stronę - wyróżnień, czyli np. honorowa broń biała. 

 

Szczerze przyznam się, że pomysł z aresztem przyszedł mi do głowy po propozycji nieśmiertelnika @elenmajerka :P 

 

 

Wiadomość 7 z 16 (730 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Witaj,
Myślę że raczej wyróżnienie za wytrwałość ale nie dokoñca rozumiem temat z bronią białą, chodzi o jej wizerunek na dog tagu ? Zwróciłem uwagę że gracze chętnie sięgają po dosadne nazwy , a podał byś więcej szczegółów jak to mialo by wyglądać ?
Wiadomość 8 z 16 (724 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

Community Manager

Myślę poprostu nad "zastępczą" nazwą dla fanatyka i maniaka Wink Słusznie każdy szybko będzie wiedział z kim ma do czynienia jeśli pojawi się na polu bitwy fanatyk, z drugiej strony jednak pojemność terminologii z racji historii czy tematyki daje więcej możliwości co do nazwy - stąd te szable, areszty itd Standard smile

 

A ten pomysł z szablą przyszedł mi stądStandard smile

Wiadomość 9 z 16 (711 wyświetleń)

Dot.: Nowe Nieśmiertelniki

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Ok rozumiem, chiciaż musi się to wiązać z czasem jaki gracz poświecił i tu mam dylemat bo mogło by być wzorowy żołniesz, czy też wierność i oddanie,
I ten wiarus też jest nieźle jak koleżanka wspomniała, tak trafiam że koleżanka Standard smile a BF1 mogło by zostać ? Te same dog tagi można też dać do BF4
Wiadomość 10 z 16 (706 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem