Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM.

autor: Stryju1982
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM.

★★★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM. Serwery podstawowe działają normalnie, ale przy próbie połączenia z serwerami PREMIUM, gdy już powinna się włączyć mapa, wyskakuje komunikat: utraono połączenie z serwerem
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM. Serwery podstawowe działają normalnie, ale przy próbie połączenia z serwerami PREMIUM, gdy już powinna się włączyć mapa, wyskakuje komunikat: utraono połączenie z serwerem
Co się dzieje? Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM. Serwery podstawowe działają normalnie, ale przy próbie połączenia z serwerami PREMIUM, gdy już powinna się włączyć mapa, wyskakuje komunikat: utraono połączenie z serwerem
Wybierz swój region Europa

 Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM. Serwery podstawowe działają normalnie, ale przy próbie połączenia z serwerami PREMIUM, gdy już powinna się włączyć mapa, wyskakuje komunikat: utraono połączenie z serwerem

Wiadomość 1 z 2 (521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć się z serwerami PREMIUM.

Community Manager (retired)

@Stryju1982 Witaj!

 

Odnośnie Twojego problemu, to na początek spróbuj opcji naprawy gry przez Origin:

 

 

Captur453e.PNG

 

 

 

Następnie w samych opcjach gry Ustawienia Obrazu > Zaawansowane - Wyłącz Directx 12

 

Dodatkowo możesz spróbować zresetowania ustawień gry:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach!  

Dodatkowe przydatne porady udzielone były w tym wątku na forum.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem