Nie mam broni którą powinienem mieć

autor: nikopl03
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mam broni którą powinienem mieć

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Coś się chyba "cofnęło w czasie"
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sam niewiem, pierwszy raz mam taki błąd.
Co się dzieje? Zdobyłem dzisiaj broń do battlefield 1. A dokładniej Thompsona Anihilator ( nie pamiętam jaka wersja ) którego zdobywa się za zadanie u szturmowca (zabij 100 wrogów bronią główną oraz 25 osób bronią boczną) Zrobiłem to zadanie, skończyłem mecz i wyszedłem to menu głównego. Patrzę do ekwipunku a tam nie ma tej broni a pokazuję że mam 15 zabójstw (czyli od momentu kiedy dzisiaj zaczynałem grać, powiem że jeszcze podczas tego ostatniego meczu używałem tego karabinu). Jeszcze poziom mi się zresetował z 22 do 21. Ktoś miał podobną sytuację?
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null
Model karty Nvidia lub AMD
Podaj ilość pamięci RAM w GB

Nie mam wystarczających screenshotów abym mógł to pokazać.

Wiadomość 1 z 3 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mam broni którą powinienem mieć

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @nikopl03 

 

Twój problem może być powiązany z tym opisanym tutaj. Na tę chwile nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie rozwiązany. 

 


 

aktualizacja 18/04

@nikopl03 błąd z nie naliczaniem się statystyk został rozwiązany, sprawdź czy rozwiązało to Twój problem i daj nam znać Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (499 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mam broni którą powinienem mieć

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @nikopl03 

 

Twój problem może być powiązany z tym opisanym tutaj. Na tę chwile nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie rozwiązany. 

 


 

aktualizacja 18/04

@nikopl03 błąd z nie naliczaniem się statystyk został rozwiązany, sprawdź czy rozwiązało to Twój problem i daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (500 wyświetleń)

Dot.: Nie mam broni którą powinienem mieć

★ Novice

Niestety ciągle mi nie działa ale dzięki za informację. Przynajmniej będę wiedział że to nie tylko jednorazowe. 

Wiadomość 3 z 3 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem