Kupilem Bf 1 ze znajomym i on ma battle pass pomimo ze nie kupowal a ja nie.

autor: or3lek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kupilem Bf 1 ze znajomym i on ma battle pass pomimo ze nie kupowal a ja nie.

★★ Newbie

Jak to mozliwe ze dostal battle pass?

Wiadomość 1 z 2 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kupilem Bf 1 ze znajomym i on ma battle pass pomimo ze nie kupowal a ja ni

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @or3lek

 

Zakładam, że nie chodzi o "BattlePass" tylko o przepustkę premium?

 

Czy oboje kupowaliście swoją grę w tym samym miejscu (sklepie)? Czy oboje kupiliście tę samą wersję gry?

 

Swego czasu przepustka premium była udostępniana za darmo (na krótko przed premierą Battlefield V), istnieje możliwość, że Twój znajomy skorzystał z tej promocji? 


Zakładam, że moja odpowiedź rozwiała wątpliwości Standard smile Oznaczę ją jako odpowiedź, daj nam znać jeśli masz jakieś pytania Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (450 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kupilem Bf 1 ze znajomym i on ma battle pass pomimo ze nie kupowal a ja ni

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @or3lek

 

Zakładam, że nie chodzi o "BattlePass" tylko o przepustkę premium?

 

Czy oboje kupowaliście swoją grę w tym samym miejscu (sklepie)? Czy oboje kupiliście tę samą wersję gry?

 

Swego czasu przepustka premium była udostępniana za darmo (na krótko przed premierą Battlefield V), istnieje możliwość, że Twój znajomy skorzystał z tej promocji? 


Zakładam, że moja odpowiedź rozwiała wątpliwości Standard smile Oznaczę ją jako odpowiedź, daj nam znać jeśli masz jakieś pytania Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (451 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem