Kłopot z Premium Pass po migracji z PS4 na PS4 Pro

autor: rafalchol
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kłopot z Premium Pass po migracji z PS4 na PS4 Pro

★★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Przepustka premium pass jest widoczna w menu, ale nie działa
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Załączam zdjęcia.
Co się dzieje? Zakupiłem Premium Pass niemalże rok temu. Po zmianie konsoli z ps4 na ps4 PRO (skopiowałem dane pomiędzy konsolami), odnowieniu licencji etc. i ponownej instalacji BF1, okazało się, że mam dostęp do wcześniejszycch części (pojawia się napis premium w menu głównym) ale nie mam funkcjonalności premium! Chodzi o to, że nie mogę śćiągnąć dodatkowego materiału (nowego trezciego dodatku), jestem proszony o instalację premium, ale w sklepie nic nie widać. Zatem kupiłem premium za 209 złotych i nie mogę w pełni cieszyć się wcześniejszym dostępem, ani jakimkolwiek inną korzyścią mając premium i go nie mając w tym samym czasie. Kontatkowałem się ze wsparciem Playstation i zostałem przekierowany tu.
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null

  Zakupiłem Premium Pass niemalże rok temu. Po zmianie konsoli z ps4 na ps4 PRO (skopiowałem dane pomiędzy konsolami), odnowieniu licencji etc. i ponownej instalacji BF1, okazało się, że mam dostęp do wcześniejszycch części (pojawia się napis premium w menu głównym) ale nie mam funkcjonalności premium! Chodzi o to, że nie mogę śćiągnąć dodatkowego materiału (nowego trezciego dodatku), jestem proszony o instalację premium, ale w sklepie nic nie widać. Zatem kupiłem premium za 209 złotych i nie mogę w pełni cieszyć się wcześniejszym dostępem, ani jakimkolwiek inną korzyścią mając premium i go nie mając w tym samym czasie. Kontatkowałem się ze wsparciem Playstation i zostałem przekierowany tu.

 

podsumowując:

- mam premium

- widać premium w menu

- w menu nie ma dostępu do funkcji premium

- nie mam dostępu do części wydanych po zmianie konsoli

- nie mogę na nowo dokupic pakietu premium (byłem gotów drugi raz) ponieważ nie wyświetla się dla mnie

- nie mam możliwości zainstalowania mimo, iż jest przycisk instalacja.

 

 

Wiadomość 1 z 4 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kłopot z Premium Pass po migracji z PS4 na PS4 Pro

Hej,

Wejdź w szczegóły gry z poziomu menu konsoli. Nie wchodź do gry. Znajdziesz tam do pobrania mały plik Battlefield 1 Premium.

Wiadomość 2 z 4 (704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kłopot z Premium Pass po migracji z PS4 na PS4 Pro

★★ Novice
Niestety to nie działa. Używając option Noe znalazłem niczego do instalacji, a Ps button przeniósł mnie do sklepu gdzie mam info, ze premium jest zainstalowane.

Premium niby jest ale go nie ma.
Wiadomość 3 z 4 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kłopot z Premium Pass po migracji z PS4 na PS4 Pro

W TYM temacie znajdziesz informacje na temat dokładnej lokalizacji wymaganego pliku.

Jeśli mimo tego problem będzie dalej występował, daj znać.

Wiadomość 4 z 4 (687 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem