[Info] BF 1 spadki FPS - informacje i obejścia!

autor: Spayero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Novice

dostał już ktoś tą najnowszą aktualkę windowsa 10? Ciekawi mnie, czy to naprawili, bo przez te problemy wróciłem do windowsa 7.

Wiadomość 101 z 255 (910 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide

Właśnie pobieram

Wiadomość 102 z 255 (901 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Novice

Daj znać czy wszystko naprawili. Z pewnością nie tylko ja czekam na te info Standard smile 

Wiadomość 103 z 255 (891 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Novice

Specjalnie się zalogowałem, żeby wyładować tutaj swoją złość. Kupiłem specjalnie premium. Wykonałem wszystkie kroki, które rzekomo miały poprawić rozgrywkę w BF1, a jest jeszcze gorzej niż było. Pamiętam, jak jakoś w lutym tego roku bez żadnych problemów na chociażby takim Amiens gra działała bez żadnych lagów z użyciem procesora na poziomie 70-80%, w czerwcu też było znośnie natomiast teraz co się dzieje to przechodzi ludzkie granice. Zużycie procesora utrzymuje się na poziomie 100% co chwilę pojawiają się dropy do 20fps gra jest totalnie niegrywalna. System W7, i5 4590, gtx970, 16gb ram. Znacie jakieś sprawdzone sposoby, które faktycznie naprawiłyby te 100 procentowe zużycie? Bardzo proszę o pomoc ... 

Wiadomość 104 z 255 (860 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide

Witaj w naszym świecie :/

Wiadomość 105 z 255 (854 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Zaktualizuj się do Win 10 FCU. Win 7 nie dostaje aż tylu i tak wiele poprawek jak 10. I tak już gorzej nie będzie więc warto spróbować
Wiadomość 106 z 255 (848 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

A jak tam Ciebie Spayero po Fall creators?

Wiadomość 107 z 255 (845 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Novice
@DomenprO
Moze cos Ci drenuje procka, jakas inna apka? Siedze od tygodnia na win 7, 12gb ram, fx 8320@4.4 i r9 290x i na tym systemie jest o niebo lepiej niz mialem na win 10. Spadkow fps praktycznie nie ma, utrzymuja sie srednio na 55 i wiecej. Na win 10 mialem ciagle dropy do 20-30 fps a max wynosil 60. Na win 7 mam w porywach do 100fps
Wiadomość 108 z 255 (840 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Novice

Z tego co wyczytałem na polskich forach, jak i zagranicznych BF1 strasznie nie chce współpracować z i5 .... Występują z nim największe problemy. Próbowałem masy rozwiązań niestety nic to nie daje. Procesy sprawdzałem wszystko w normie. Może macie jakiś złoty środek? Na początku jak kupiłem BFa wystarczyło wpisać w configu 2 komendy max fps 65 i max render bodajże na 1.. A teraz no po prostu załamka.  

Wiadomość 109 z 255 (835 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice
Ja w dalszym ciągu na insiders preview, więc już mam wszystkie najnowsze poprawki jakie dostaniecie. Siedzę teraz całymi dniami w BF i czekam na jakąś promocyjke na premium ;p
Wiadomość 110 z 255 (829 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem