Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Kolego bez zmian ja dzis nawet nie moglem się połączyć z EA żeby pograć

Wiadomość 241 z 255 (1 742 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

U mnie akurat przypadek te rundy bez dropow. Bf 1 wciaz dropi od 1,5 roku. To jest dla mnie smieszne i skandaliczne zarazem. Microsoft sie teraz juz wypiera ze zadne tego typu problemy nie zostaly globalnie zarejestrowane, EA sie wypiera, Nvidia sie wypiera a ty graczu radz sobie sam. Naprawde zenada a w bf v tez rewelacyjnie nie jest

Wiadomość 242 z 255 (1 706 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Popieram wypowiedz, szkoda że tak szybko przestano wspierać BT1 mimo tylu wpadek dla mnie gra dalej daje dużo frajdy dlatego POZDRAWIAM KAŻDEGO kto w nią pyka

Wiadomość 243 z 255 (1 688 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Czas mija, problem nadal istnieje. Problem, który polega głównie na złej obsłudze pamięci ram przez Windows 10. Myślę, że na chwilę obecną można spokojnie zakładać, że zostanie on rozwiązany wraz z premierą nowego Windowsa. Wasze karty, procesory nie mają tu nic do rzeczy. Smutne. 

Wiadomość 244 z 255 (1 588 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Identyczna sytuacja zaczyna się dziać z BT5 i to od   instalacji gry  co oni wypuszczają do sprzedaży ?

Wiadomość 245 z 255 (1 580 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Ja mam naprawde dosc tego. Na wszystkich ustawieniach zdarzaja sie dropy. Mam 8600k, gtx 1080 i 16gb ram. EA_Odix kiedy bedzie jakies info co dalej. Podobno "geniusze" z MS pracuja nad tym tylko ze jakos od 1,5 roku fachowcy od siedmiu bolesci i nie naprawili tego co sami zepsuli. Ile tak bedziemy zwodzeni jakimis radami co na wielkie G sie zdaja???

Wiadomość 246 z 255 (1 556 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

EA_Odix zaszly nowe wazne okolicznosci w sprawie dropow fps. Otoz z koniecznosci przesiadlem sie tymczasowo z gtx 1080 na radeona rx 570 i... spadki fps calkowicie zniknely. Mozna podejrzewac ze na 99% problem jest na lini Windows 1 0- sterowniki nvidii

 

Prosze o jakis odzew co dalej. Moze kontakt z nvidia i MS cos da bo to juz 2 lata a spadki dalej sa co jest nieco zenujace. Ktos nie chce tego naprawic....albo nie potrafii w co watpie

 

Rozwiazaniem jest przejscie na karte AMD nawet jesli ta jest duuuuzo slabsza. Dziwne

Wiadomość 247 z 255 (1 436 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Novice

Wszystkie problemy rozwiązuje na kartach nvidii także przejście na wersję windowsa z 2016 roku, konkretniej win 10 1607. Największy wzrost przy locie z 50-60 do 120 :v 

Ryzen 3 1200 + GTX 1070 + 2x4GB 2933MHz CL16.

Wiadomość 248 z 255 (1 285 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

To ostatnia wersja na ktorej bylo ok. Koszmar ze przez 2 lata wszyscy maja to w * i sa na tyle nieudolni ze nie potrafia tego naprawic

Wiadomość 249 z 255 (1 271 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★ Newbie

bez sensu najpierw ustawiać w Nvidia potrójne buforowanie a potem w cfg RenderDevice.TripleBufferingEnable 0 czyli wyłączenie, ktoś wogule to sprawdza ? Te ustawienia, czy tylko losowe ctrl c i ctrl v ?

Wiadomość 250 z 255 (1 066 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem