Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Lockersky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Uwaga guys!
Mi chyba pomogło, zobaczę czy śmigać będzie. Na ten moment brak nagłego spadku!

Zróbcie to, co pokazują ziomki w tych filmach:
1. https://www.youtube.com/watch?v=gyXi2UloLnU
2. https://www.youtube.com/watch?v=Ww-Uy6X3RNw

dajcie znać, mi pomogło chyba, aktualnie sprawdzam

edit: są spadki, ale nie tak straszliwe. Są krótsze, gra jest lepsza. I to tyle. Mimo wysiłków dalej spadki są -.- Możecie spróbować i powiedzieć jak Wam działa

Wiadomość 181 z 255 (759 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice

Na laptopie z windows 7 ograniczenie mocy procesora do 99% pomogło, teraz da rade grac w podboj 64, spadki dalej sa, ale nie tak mocne jak wczesniej.

Wiadomość 182 z 255 (663 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Apprentice

Spadki Są Nadal troche pomogly te Filmiki  ale nie utrzymuje sie w 60Fps spada do 55 czasami 43 ;/ ale i tak lepiej jest.

Wiadomość 183 z 255 (638 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Novice

Pytam sie gdzie jest najnowsza aktualizacja ktora miala poprawic bledy z optymalizacja? Pisali ze w styczniu bedzie a tutaj mamy juz prawie luty i nadal cisza...

Wiadomość 184 z 255 (631 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Apprentice

Dobre Pytanie Może Wyjdzie z tym nowym DLC ? Oby. Mam Nadzieje że EA coś robi z tym...

Wiadomość 185 z 255 (618 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jutro będzie aktualizacja. Ja myślę że to wina systemu. Inne gry tez maja zacięcia których kiedyś nie było

Wiadomość 186 z 255 (616 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Jak @Kriiisu_93 wspomniał, problem generalnie leży po stronie systemu, o czym wcześniej informowałem. Użytkownicy po instalacji testowej wersji systemu Windows 10 17083.1000 (Inider Preview) zgłaszają poprawę i ustąpienie spadków. 

 

Dodatkowo w dniu dzisiejszym NVIDIA opublikowała nową wersję sterowników 390.77, gdzie między innymi "naprawiono błąd, przez który możliwe było zaobserwowanie problemów z wydajnością w grach, gdy te były odpalone w oknie, a użytkownik korzystał z monitora z G-Sync i karty graficznej GTX 1080"

 

Dodałem od siebie również dwa dodatkowe obejście do wpisu, celem wyłączenia opcji Game Mode, GameDVR (rejestry) oraz edycji Pliku Stronicowania (Page File).

 

 

Wiadomość 187 z 255 (588 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Dobrze tylko ze kontaktowalem sie z pomoca Microsoftu i oni nie widza problemu w systemie wiec boje sie czy to wgl kiedykolwiek zostanie naprawione

Wiadomość 188 z 255 (584 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Po dzisiejszej aktualizacji menu sie zacina. Porazka, dno i metr ,mułu!!!

Wiadomość 189 z 255 (553 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Apprentice

Ja nie moge Zainstalować tych nowych Sterowników ;/ Gdy jest Umowa Licencjonowana daje Zgazam sie to   zacina mi  sie menu instalacji i pisze Brak odpowiedzi Aktualizacja nie pomogła przerzucam sie  na COD II EA Porazka.

 

Wiadomość 190 z 255 (549 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem