Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Spayero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Jak masz ochotę możemy spróbować zestawić zdalne połączenie, może coś zauważe
Wiadomość 141 z 255 (781 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jak to zrobic? co to da?

Wiadomość 142 z 255 (779 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jak Tobie spayero działa BF po fall creators i dzisiejszej aktualizacji?

Wiadomość 143 z 255 (774 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide
 

Na sterownikach 388.13 w trybie bez ramki jest zle. Gra zrzuca klatki do 30 na chwile po czym wraca do 60 i tak w kolko szarpie nawet jak jest 60. Postanowiłem zainstalowac 388.00 i jest zdecydowana poprawa bez ramki nie zrzuca fps dziala vsync i bardzo zmniejszyyly sie spadki fps. Pelny ekran jest zbugowany po wczorajszej aktualizacji

Wiadomość 144 z 255 (765 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Jeśli chodzi o mnie to nie mam najmniejszych problemów. Wszystkie stery mam najnowsze itd.

Jeśli chodź o połączenia zdalne to musiałbyś ściągnąć sobie team viewera. Mógłbym się podłączyć do twojego komputera i może bym odkrył gdzie jest problem
Wiadomość 145 z 255 (757 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jak wysłałem ostatnio Dxdiag i msinfo do pomocy to tam specjalisci wykryli jakis blad zwiazany z creators update no po jakims czasie dostalem maila zeby zresetowac system. Nie sadze zeby to cos dalo bo instalowalem na czysto Fall creators z iso pobranego ze strony MS po tym jak zaktulizowalem system a dalej byly problemy

Wiadomość 146 z 255 (753 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
To czemu dalej wątku z nimi nie kontynuujesz?
Wiadomość 147 z 255 (748 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Info:

 

Dla osób korzystających z wersji sterownika NVIDIA 388.13, otrzymujemy raporty od innych graczy BF 1 oraz użytkowników, iż wersja ta powoduje problemy ze spadkami klatek. Zalecane jest użycie wcześniejszej wersji np. 388.00 lub 387.92.  Niektóre osoby poradziły sobie z tym poprzez przełączenia na DirectX 11 w samej grze (Zaawansowane > DX 12 Wyłącz) oraz jeśli korzystacie z programu do pomiaru klatek (MSI Afterburner NZXT CAM itp.) wyłączcie go celem przetestowania.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 148 z 255 (743 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Bo wyczerpane są rozwiązania a po co mam dzwonic, pisac zeby sie dowiedziec ze moze z kolejna aktualizacja sie cos zmieni i ze trwaja prace

Wiadomość 149 z 255 (740 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

EA_ Odix wiadomo coś o problemach z wyświetlanie w trybie pełnego ekranu po wczorajszej aktualizacji. U mnie zmienia rozdzielczość na 1080p/60i 30Hz. Pomaga przejscie  wtryb bez ramki lub zmiana rozdzielczości na 900p. Kiedy zostanie to naprawione?

Wiadomość 150 z 255 (736 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem