Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Spayero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Mam gtx960 w laptopie, w obecnej aktualizacji miałem tak jak ty plus dropy, w najnowszej aktualizacji Windows zostały mi tylko dropy
Wiadomość 91 z 255 (3 300 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Czyli Fall Creators nie naprawi tych dropów??? Oby jednak coś się zmieniło na plus i było jak wczesniej...

Wiadomość 92 z 255 (3 295 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Apprentice

Poczekam w takim razie do 17 i zobaczę czy poprawi tak jak mówisz :P

Wiadomość 93 z 255 (3 290 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
No u mnie dalej nie radzi sobie z temperatura, jak wcześniej miałem max 76 stopni tak teraz mam skok nawet do 90, wtedy załącza się throttling i masz drop
Wiadomość 94 z 255 (3 289 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jeszcze zostały 2 tygodnie "teoretycznie" bo nie wszyscy pobiora aktualke 17 pazdziernika. Mam nadzieje ze nie bede musiał czekac na swoją "kolej" specjalnie dlugo

Wiadomość 95 z 255 (3 282 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Dobra chłopaki, sprawa wygląda tak. Przysiadłem trochę do tematu i znalazłem protezę, która w moim przypadku pomogła. W planie zasilania możecie ograniczyć maksymalny i minimalny stan procesora ze 100% do powiedzmy 75% (tyle u mnie wystarczyło by throttling nie występował). Druga sprawa, możecie poszperać sobie za programikiem ThrottleStop, też pomaga ale tej opcji nie polecam. Łatwo sobie sprzęt zniszczyć jak się go źle ustawi. Reasumując dwa powyższe rozwiązania są tylko protezą na problem, mi to nie wystarczyło. A teraz na salony wchodzi rozwiązanie, dzięki któremu zaśpię jutro do pracy, bo spędziłem w BF1 4h BEZ ANI JEDNEGO DROPA!!!!! Nowa wersja windowsa + beta driver nVidia + kluczowe: wymiana pasty termoprzewodzącej na Gelid Extreme (solidne smarowanie procka i grafy) + czyszczenie ogólne laptopa i problem w końcu z głowy i to bez obniżania mocy czegokolwiek.

Proste i jedyne rozwiązanie by cieszyć się grą prawie jak dawniej. Prawie, bo mimo wszystko z 10-20 fps na podboju od ostatniego dobrze działającego BF1 ubyło, mam wrażenie bezpowrotnie. W każdym bądź razie Windows Creators Update przyczynił się do wzrostu zapotrzebowania na zasoby, wzrostu temperatury i niekontrolowanego throttlingu. Laptop poddany długiemu czasu działania wysokich temperatur sprawił, że stara pasta zużyła się znacznie szybciej.

Macie jeszcze tydzień czasu do oficjalnej wersji Windowsa FCU, zadbajcie o swoje sprzęty i za tydzień widzimy się na ulicach Amenis :eahigh_file: Pozdrowionka chłopaki Wink

Wiadomość 96 z 255 (36 958 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Właśnie obawiam sie że bede musial czekać zanim u mnie FCU bedzie dostepny. Mialem w insider wersje 16299.15 ale np nie dzialal mi skype pare aplikacji. Niby w bf bylo cos lepiej ale uznalem ze to wersja testowa i tak naprawde w oficjalu sie okaze co zmienili. Tez bym chcial pograc na podboju na ulicach Amiens bo w kwietniu ostatni raz bez wkurzania sie zagralem. Czekam z niecierpliwoscia

Wiadomość 97 z 255 (3 224 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Wszystko sprawdzimy już we wtorek Standard smile Jest nadzieja Standard smile
Wiadomość 98 z 255 (3 212 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Aktualizacja już jutro. Jestem ciekawy czy wróce do BF'a
Wiadomość 99 z 255 (3 175 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

No też mnie to bardzo ciekawi. Gra jest naprawde dobra i fajnie się gra ale te spadki. Oby nie było rozczarowania

Wiadomość 100 z 255 (3 164 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem