Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: tomek12626
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★ Novice

Masz racje, kontaktowałem się z supportem (jak pewnie każdy z nas) i podają jedynie schematyczne rozwiązania jakie już widziałem w internecie po 30 razy. Coś takiego jak naprawa gry, wyłączenie origin w grze albo uruchomienie origin w trybie administratora jest czymś śmiesznym. Wina tego problemu jest ewidentnie w sterownikach i też celował bym w windowsa bo karta graficzna nie notuje wzrostu zużycia tylko wszystkie rdzenie procesora. Podczas gry mam stałe 65 fps, a po paru minutach spada do 15-20 a procesor wszystkie rdzenie 100%. Mam FX 8350 i gtx 960 4gb. 

Wiadomość 81 z 255 (2 792 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice

Dobra chłopaki. Zapisałem się w końcu do tego insider preview. Właśnie ciągnę nową wersję Windowsa, jak Bóg da to jutro wam powiem czy nowa wersja Windy przynosi jakieś rozwiązanie.

Wiadomość 82 z 255 (2 759 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★ Novice

no i jak?

Wiadomość 83 z 255 (2 748 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Powiem wam tak. Różnica jest kolosalna, ale stuttering dalej występuje. Gra ładuje się tak samo długo, ale działa o wiele wydajniej i o wiele płynniej. Co do spadków to są one żadziej, ale niestety dalej są. Dodali monitor karty graficznej do menagera zadań, super opcja ;p ogółnie jest dobrze, ale nie do końca ;p czekam jeszcze na oficjalną wersję i poprawki sterowników do niej
Wiadomość 84 z 255 (2 736 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Czyli jest jeszcze nadzieja Standard smile
Wiadomość 85 z 255 (2 733 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★ Novice

Kiedy ma wyjść oficjalna aktualizacja windowska? 

Wiadomość 86 z 255 (2 716 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
17 pazdziernik
Wiadomość 87 z 255 (2 713 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide

 

Spayero napiszesz coś więcej o aktualizacji ? Już trochę ją masz. Podziel się jakimś info Standard smile

Wiadomość 88 z 255 (2 699 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Co konkretniej Cię interesuje? W zasadzie to główne zmiany z jakimi do tej pory się spotkałem to w managerze zadań dodano licznik wydajność dla kart graficznych oraz masz pokazane jakim procesem, która grafika się zajmuje aktualnie. Dodali też kontakty MS, Xbox, Outlook jako komunikator obok zegara i możliwość zsynchrobizowania telefonu z komputerem, wtedy możesz na przykład kontynuować oglądanie strony na kompie, która właśnie czytasz na telefonie. Jeśli chodzi o BF to ponownie mogę płynnie grać na ustawieniach średnio wysokich. Nie poprawili tylko trzymania temperatury i zarządzania nią, przez co temperatury mają wysokie skoki i w tym czasie masz drop FPS. Nie poprawili też wczytywania z dysku, wręcz przeciwnie odczyt jest na tyle tragiczny, że potrafi dłużej niż wcześniej wczytywać mapy, a nawet ikony w folderach. Właściciele laptopów jak mieli bardzo źle tak teraz mają tylko źle xD
Wiadomość 89 z 255 (2 693 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Apprentice

Ja się borykam z stałym spadkiem fpsów w trakcie walki w podboju nieustannie wykazuje mi od 40 do 50 fpsów sądzę że sprzęt nie jest najgorszy z racji kupna nowego laptopa. Kombinowałem już na wiele sposobów jak zmiany w grafice czy nawet uruchamianie gry z procesorem graficznym NVIDIA.

Specyfikacja sprzętu

 

Ma ktoś pomysł co bym mógł jeszcze spróbować?

 

Wiadomość 90 z 255 (2 689 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem