Dot.: Cheaterzy w BF1 codziennie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cheaterzy w BF1 codziennie

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Codzienny cheater w BF1, szkoda, że nie umiecie już zrobić oprogramowania przeciwko cheaterom i szkoda, że DICE z najlepszego studia stało się żartem, tęsknię za Battlefieldem, w którego da się grać. 

Wiadomość 1 z 3 (756 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Cheaterzy w BF1 codziennie

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @rookieyo-PL 

 

Usunąłem zdjęcia zamieszczone w Twoim poście z racji zasad obowiązujących na forum związanych ze szkalowaniem. Jeśli chcesz zgłosić oszustwo w grze zrób to podążając wedle kroków zamieszczonych tutaj.  

Spoiler
Nie szkaluj innych użytkowników ("name and shame"). Jeśli podejrzewasz kogoś o oszukiwanie w grach, zgłoś to używając właściwych narzędzi. Nie możemy podjąć jakichkolwiek akcji wobec użytkowników poprzez AHQ, a posty tego typu mogą prowadzić do nękania.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (736 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Cheaterzy w BF1 codziennie

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @rookieyo-PL 

 

Usunąłem zdjęcia zamieszczone w Twoim poście z racji zasad obowiązujących na forum związanych ze szkalowaniem. Jeśli chcesz zgłosić oszustwo w grze zrób to podążając wedle kroków zamieszczonych tutaj.  

Spoiler
Nie szkaluj innych użytkowników ("name and shame"). Jeśli podejrzewasz kogoś o oszukiwanie w grach, zgłoś to używając właściwych narzędzi. Nie możemy podjąć jakichkolwiek akcji wobec użytkowników poprzez AHQ, a posty tego typu mogą prowadzić do nękania.
Wiadomość 2 z 3 (737 wyświetleń)

Dot.: Cheaterzy w BF1 codziennie

★★★ Novice

@EA_Kuba  Problem w tym że ja zgłaszam ich cały czas a widuje ich na drugi dzien i to te same osoby !! Dzisaj spotkałem goscia o nazwie Erdogan i miał aimbata niech admin wejdzie na serwer raz na jakis czas i na Operacje które dają pakiet wtedy zobaczy..

Wiadomość 3 z 3 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem