Brakujący pakiet bojowy

autor: eryk20028
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brakujący pakiet bojowy

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Microsoft XBOX One
Opisz pokrótce napotkany błąd: Dnia 06.08.2017r. otrzymałem pakiet bojowy z promocji letniej, kiedy chciałem go otworzyć pojawił się błąd, pakiet zniknął, a ja nie otrzymałem żadnej zawartości. Nie napotkałem jednak tego problemu dzień wcześniej, kiedy również otrzymałem pakiet.
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Pakiet zniknął, a ja nie otrzymałem żadnej zawartości.
Wybierz swój region Europa

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Microsoft XBOX One
Opisz pokrótce napotkany błąd: Dnia 06.08.2017r. otrzymałem pakiet bojowy z promocji letniej, kiedy chciałem go otworzyć pojawił się błąd, pakiet zniknął, a ja nie otrzymałem żadnej zawartości. Nie napotkałem jednak tego problemu dzień wcześniej, kiedy również otrzymałem pakiet.
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Pakiet zniknął, a ja nie otrzymałem żadnej zawartości.
Wybierz swój region Europa

Wiadomość 1 z 3 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brakujący pakiet bojowy

Hej.

Problem, który przedstawiłeś był już omawiany często jakiś czas temu na angielskich forach.

Po pełnej naprawie błędu wszyscy odzyskają utracone pakiety bojowe. Pamiętaj także, że możesz skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA po więcej informacji.

 

Kontakt z doradcą EA - instrukcja

 

Od siebie mogę doradzić nie otwieranie pakietów podczas wczytywania mapy. Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (624 wyświetleń)

Dot.: Brakujący pakiet bojowy

★★★ Newbie

Dzięki za pomoc, dopowiem tylko, że nie otwierałem pakietu podczas wczytywania mapy, tylko normalnie przez menu główne

Wiadomość 3 z 3 (622 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem